חוזר לעניינים. מורן רוט (מנהלת הליגה)
חוזר לעניינים. מורן רוט (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

אחרי שישב בחוץ למעלה מחודש בגלל פציעה, מורן רוט צפוי לקבל הערב (ראשון) דקות ראשונות על הפרקט ברוממה. מכבי חיפה תארח את בני הרצליה ותנסה לנצל את חזרתו של הרכז, שקרע את המיניסקוס בברך, על מנת לשוב למסלול הניצחונות.

מחפש לחזור לנצח. דני פרנקו
מחפש לחזור לנצח. דני פרנקו | צילום: ספורט 5

רוט עבר במהלך החודש האחרון שיקום אינטנסיבי עם הצוות הרפואי של הירוקים ועבד בעיקר על חיזוק שרירים באימונים אישיים אצל מאמן הכושר אברי מונצ'ר. בתוך כך, חיפה תעלה למשחק אחרי ניצחון ביתי 75:80 על נימבורק בפתיחת הסיבוב השני של היורוקאפ. שחקניו של דני פרנקו ינסו להימנע מהפסד רביעי בבית, אחרי שאשתקד היו לה שלושה הפסדים ביתיים במשך כל העונה.

"אנחנו שמחים על הניצחון בפתיחת השלב השני של היורוקאפ ומרגישים טוב כקבוצה. חשוב לנו להמשיך ולהתקדם בליגה, שם המטרה שלנו ברורה", אמר פרנקו לקראת המשחק, "אנחנו עדיין זוכרים את הקרב הקשה בו ניצחנו בהרצליה, ומצפים למשחק קשוח גם הפעם. אני מקווה ששוב נראה את רוממה מלא, הקהל נותן לנו דחיפה אדירה ואנחנו זקוקים לו".

הפורוורד בן רייס הוסיף: "זה משחק קשה נגד קבוצה מאוד איכותית. חשוב לנו לנצח בשביל לבסס את מעמדנו בין ארבע המובילות. אני קורא לקהל להגיע לעודד אותנו כי אנחנו צריכים אותם". חיפה כרגע מדורגת רביעית, עם מספר נקודות זהה להפועל ומכבי ת"א, אך להן משחק אחד חסר. המאזן של הירוקים עומד על 6:8.