(האתר הרשמי של הפועל ת
(האתר הרשמי של הפועל ת"א) | צילום: ספורט 5

אכזבה בהפועל ת"א אחרי ההפסד השני ברציפות להפועל ירושלים. אחרי ההדחה מגביע המדינה, אמש (שבת) ספגו האדומים מתל אביב לירושלמים 72:65 בארנה וירדו למאזן 5:6. רביב לימונד, שלא שיחק, הוקפא עד שיבריא לחלוטין מהפציעה הכרונית בקרסול. זה יוצר חסרון במצבת הישראלים, כאשר מועמדותם של מורן רוט ועודד ברנדוויין עדיין נשקלת. כזכור, האחרון כבר היה בקבוצה השנה על חוזה זמני, ושוחרר.

בתוך כך, קבלת האזרחות של אדריאן בנקס מתעכבת ולא ברור מתי תגיע. האדומים לא יילכו למתווה של חמישה זרים, ולכן, בינתיים, אלייז'ה ג'ונסון לא נרשם. הרכז הגיע כדי לעזור בהובלת הכדור, אבל לא שיחק מאז שנחת בארץ, וקיימת אכזבה מיכולתו באימונים, מה שמעמיד בסימן שאלה את השארותו, למרות שנמצא במועדון רק חודש ולא זכה לדקת משחק. כזכור, הוא גם הספיק לעבור ועדת משמעת בקבוצה, לאחר שעל פי אנשי הקבוצה הגיע "ישנוני" לאימון.

הפורוורד אלאנדו טאקר התייחס למשחק: "זה מתסכל. אנחנו חייבים להיות חכמים יותר בדקות הסיום. חסרנו את רביב כל העונה וזה מה שאנחנו צריכים בסוף המשחקים, שחקן ותיק כמוהו. יש לנו צעיר מוכשר כמו תמיר בלאט והמשחק הזה ילמד אותו הרבה. כל משחק נחשב בליגה הזו ולא רצינו להפסיד פה. כולנו צריכים להיות שם בגלל שאין את רביב. זה שם הרבה לחץ על תמיר ותומר גינת, אבל הם לומדים. החזקנו את ירושלים טוב בהגנה, על 72 נק', אבל לא קלענו".