רייט. חיסרון משמעותי (אלן שיבר)
רייט. חיסרון משמעותי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

זה רק חודש נובמבר אבל הפועל ירושלים כבר הגיעה למאני טיים שלה באירופה - לקבוצה מחכה משחק קריטי נגד ריטאס וילנה היום (רביעי, 20:30) כשהיא במאזן של 3 הפסדים מול ניצחון בודד. המשמעות: הפסד נוסף וסיכוייה לעלות לשלב הבא יהיו קלושים.

היום קיימה הקבוצה אימון בוקר קל ומיד לאחריו עברה תדרוך וידאו מסכם. ברייסי רייט שסובל מוירוס ולא התאמן אמש, ערך הבוקר אימון קליעות מלא אבל בקבוצה החליטו בסופו של דבר שלא לשתפו הערב, והוא יחסר מאוד לדני פרנקו.

"בשונה מהמצב שלנו בליגה המקומית, ביורוקאפ אנחנו בסיטואציה לא פשוטה'', הודה יותם הלפרין, ''העלייה לשלב הבא עדיין תלויה בנו, אבל כל משחק עכשיו הוא כמו גמר גביע. נצטרך לבוא אגרסיביים ונחושים מול קבוצה טובה מאוד שמוליכה את הבית. אני בטוח שהאוהדים המצוינים שלנו ידחפו אותנו מההתחלה ויעזרו לנו להגיע לסיטואציה של ניצחון".

כלקח מהמשחקים האחרונים, הקבוצה מפצירה באוהדים להגיע מוקדם. באזור הארנה צפויים עומסי תנועה עקב הקהל הרב שצפוי לפקוד את המשחק.

''אנחנו שמחים לחזור לארנה למשחק גדול נגד ריטאס וילנה'', אמר דני פרנקו, ''היא לא בכדי מובילה את הבית שלנו ביורוקאפ. הקהל שלנו מלווה אותנו ודוחף אותנו בכל מגרש בארץ, אבל את מפגן העוצמה והכח ממשחק הבית האחרון אנחנו זוכרים מצוין. כל מגרש אליו אנחנו מגיעים באירופה היא ביתי מאוד, וזה הזמן לקרוא לכל הקהל האדום לבוא ולתת הצגה כמו שרק הם יודעים לתת''.