מתחם הדרייב אין. מכל מקום רואים טוב (התמונות באדיבות הפועל ת"א) (צילום: ספורט 5)
מתחם הדרייב אין. מכל מקום רואים טוב (התמונות באדיבות הפועל ת"א) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player
הפרקט עדיין לא הונח (צילום: ספורט 5)
הפרקט עדיין לא הונח | צילום: ספורט 5

אחרי הניצחון המדהים של הפועל ת"א על מכבי בדרבי ביום שני האחרון, הגיע הזמן שלאדומים יהיה בית קבוע ויציב. ואם כבר, בית, אז אחד חדש מהשקיות בו האוהדים יוכלו לשבת קרוב מאוד לפרקט. מתחם הדרייב אין כבר עומד בשלבי סיום והמועדון הודיע על משחק הפתיחה בליגה. תפתחו יומנים ותרשמו, הפועל ת"א את הפועל ירושלים ב-4 בינואר בביתה החדש. מברוק.

בימים הקרובים תפרסם הקבוצה את הסדרי מכירת המנויים לאולם החדש ובמועדון מאמינים כי כל המנויים ימכרו והאולם יהיה מלא בכל המשחקים. בינתיים ממשיכים במועדון במאמצי חידוש חברויות בעמותה ובעקבות הניצחון בדרבי מאמינים כי יגיעו לשיא של כל הזמנים עם 2,500 חברי עמותה שגם יהנו מקדימות והנחה ברכישת המנוי לאולם החדש.

קיים סיכוי כי האולם יהיה מוכן בזמן כדי שגם משחק הגביע מול נס ציונה ב-24.12 יערך בו, ונעשים מאמצים רבים מצד כל הגורמים על מנת לאפשר זאת, אך נכון לעכשיו, כאמור, המשחק הראשון יהיה מול הפועל ירושלים ב-4.1.

כזכור, הפועל ת"א נעה ונדה בשנים האחרונות מאז הריסת האולם באוסישקין והיא שיחקה בהדר יוסף ובבית מכבי בראשל"צ. בדיוק 80 שנה מיום הקמת המועדון תסגור קבוצת האוהדים מעגל ותגיע לאולם החדש במתחם הדרייב אין שיכיל 3,400 מקומות.