(מנהלת הליגה)
(מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

החתמה ראשונה לעירוני נהריה: הסנטר דיוון סקוט חתם היום (שישי) את תנאיו ויהיה הזר הראשון של דני פרנקו. סקוט (26, 2.06) מגיע אחרי שהותיר רושם מצוין במדי הפועל אילת, אליה הגיע אחרי פגרת הקורונה מהליגה הברזילאית.

סקוט העמיד ממוצעים יפים של 15.7 נקודות ו-7.4 ריבאונדים ב-7 משחקים, תוך שהוא מגלה דומיננטיות בצבע וגם מציג קליעה טובה מחצי מרחק. סקוט הוא כאמור הזר הראשון של הסגולים לקראת העונה הבאה, כאשר הישראלי הבכיר היחידי שחתום הוא ניב משגב, שימשיך גם בעונה הבאה.

דני פרנקו על ההחתמה: "דיוון יוסיף לנו מימד של קשיחות ופיזיות בצבע. יכולת המסירה של דוון והמנהיגות שהוא יודע להביא איתו על המגרש ובחדר ההלבשה הן נכס לקבוצה".

בנוסף, הפורוורד אופק בן יעקב (26, 2.00) חתם לשלוש שנים. בן יעקב שגדל במחלקת הנוער של נהריה חתם בתקופת הקורונה עד לסיום העונה וימשיך את דרכו במועדון . פרנקו אמר : "אני שמח שיש לנו הזדמנות לתת לשחקן נהרייני להתקדם לליגת העל. אופק הוכיח את עצמו בליגה הלאומית והגיע העת לעלות כיתה. בן יעקב: "אין מאושר ממני, אני מודה על ההזדמנות לחזור למועדון שגדלתי בו והכרת האמון שראשי המועדון נותנים בי לשלוש שנים הבאות, מחכה בקוצר רוח להתחיל את העונה".