(שיבר) (צילום: ספורט 5)
(שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל ירושלים בדרך להשלמת שני החלקים החשובים ביותר בפאזל של העונה הבאה. לערוץ הספורט נודע כי טיישון תומאס וג'ייקובן בראון צפויים להמשיך לעונה שלישית ברציפות, זאת לאחר שהאופציה של הקבוצה על שני השחקנים צפויה לפוג בימים הקרובים והצדדים הגיעו להבנות לקראת עונת 20-21. החלטה סופית בעניין של שניהם תתקבל עד יום ראשון.

בעניין טיישון תומאס, התאריך שבו הוא יכול היה להודיע לקבוצה כי הוא מעוניין להשתחרר מהחוזה תמורת 50 אלף דולר פיצוי פג. כעת יש עוד כמה ימים לקבוצה עצמה בה היא יכולה להחליט שהיא משתחררת מהחוזה תמורת פיצוי, אך כאמור הדבר לא מתוכנן לקרות. יתרה מכך, ייתכן שתומאס יתבקש לקצץ בשכרו וכנראה שיסכים לבקשה.

בנוגע לבראון, הייתה התלבטות גדולה ברמה המקצועית האם להמשיך איתו עונה נוספת. בקבוצה מעט חששו מהמצב הגופני שלו, לאחר שלא שיחק מאז חודש מרץ. בהסתמך על עונות קודמות, לקבוצה ברור שהוא צריך טיפול הדוק כדי לשמור על כושר משחק ברמה גבוהה. מאמן הכושר של הקבוצה מהבירה, רוברטו ייסי, היה בקשר עם השחקן לאורך כל התקופה ווידא שהוא במצב גופני סביר.

במקביל למגעים עם בראון, בירושלים בדקו אופציות עם גארדים נוספים, כאשר כרגע לא פוסלים את האפשרות לצרף אחד מהם בשלב מתקדם יותר בקיץ. אך כרגע הכיוון הוא להמשיך עם בראון, מתוך אמונה שהוא יחזור לכושר גופני בסיוע של מאמן הכושר ובכך יוכל לעזור לקבוצה בפיינל 8 של ליגת האלופות של פיב''א, שיתקיים בסוף ספטמבר.