(שיבר) (צילום: ספורט 5)
(שיבר) | צילום: ספורט 5
עוד עונה באדום, תומאס (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
עוד עונה באדום, תומאס (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל ירושלים בדרך להשלמת שני החלקים החשובים ביותר בפאזל של העונה הבאה. כפי שפורסם כאן לראשונה, טיישון תומאס חתם הערב (רביעי) לעונה נוספת בשורות האדומים של עודד קטש. גם ג'ייקובן בראון צפוי לחתום עד סוף השבוע על חוזה חדש. זאת לאחר שהאופציה של הקבוצה על שני השחקנים צפויה לפוג בימים הקרובים..

בשתי העונות האחרונות תומאס היה כאמור אחד השחקנים הבולטים בשורות הקבוצה, ובמפעלים בהם משחקת. הוא היה אחד המועמדים המובילים לתואר ה-MVP של ה-BCL בעונה החולפת, כשהעמיד ממוצעים של 15.6 נקודות (75% ל-2), 6 ריבאונדים, 2.1 אסיסטים ו-1.3 חסימות ב-27.8 דקות למשחק. בליגת ווינר סל קלע תומאס 13 נקודות, לקח 6.4 ריבאונדים וחסם פעם אחת במשחק, עם 18.1 במדד, ב-24.6 דקות.

מאמן הקבוצה עודד קטש אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים שטיישון חוזר אלינו. זה לא סוד שאנחנו אוהבים את טיישון ומעריכים את יכולות הכדורסל המצויינות שלו, שעליהן אין צורך להרחיב. משוכנע שיעזור לנו לעמוד במטרות שלנו".

בנוגע לבראון, הייתה התלבטות גדולה ברמה המקצועית האם להמשיך איתו עונה נוספת. בקבוצה מעט חששו מהמצב הגופני שלו, לאחר שלא שיחק מאז חודש מרץ. בהסתמך על עונות קודמות, לקבוצה ברור שהוא צריך טיפול הדוק כדי לשמור על כושר משחק ברמה גבוהה. מאמן הכושר של הקבוצה מהבירה, רוברטו ייסי, היה בקשר עם השחקן לאורך כל התקופה ווידא שהוא במצב גופני סביר.