(עודד קרני, מנהלת הליגה)
(עודד קרני, מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
פיינל פור או משחק שלישי? גלבוע תארח את חולון (עודד קרני, מנהלת הלי
פיינל פור או משחק שלישי? גלבוע תארח את חולון (עודד קרני, מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

עד לפני מספר ימים, הפועל חולון נראתה בדרך הבטוחה לים. שבעה הפסדים רצופים ומומנטום גרוע היו מנת חלקה רגע לפני פתיחת הפלייאוף, אבל רבע אחד טוב שינה את כל התמונה. ניצחון שלה הערב (שני ב-21:00, ישיר ב-5SPORT) על גלבוע/גליל בגן נר והיא תעלה לפיינל פור.

"אנחנו מגיעים מאוד נחושים ודרוכים, אך יחד עם זאת, יודעים שגלבוע שלטו לחלוטין במשחק הראשון במשך 32 דקות", אמר עמית שרף, שחגג ניצחון בכורה ביום שישי באשדוד. "כדי לנצח שוב, נצטרך לשחק בהגנה כמו ששיחקנו ב-8 הדקות האחרונות של המשחק הראשון. המטרה המרכזית תהיה להגביל את הנקודות בצבע והמתפרצות של גלבוע, ובהתקפה להמשיך לשחק קבוצתי וחכם".

כמו כן, שרף הצעיר יעמוד לבד על הקווים. עוזרו, גוני יזרעאלי, ייעדר מהמשך הסדרה משום שילדיו נחשפו לחולה קורונה מאומת והוכנסו לבידוד. מכיוון שמדובר בילדים קטנים, נאלץ גם גוני עצמו להכנס לבידוד.

מנגד, גלבוע/גליל תגיע הערב מאוכזבת במיוחד, ועם החבל על הצוואר. הקבוצה שהגיעה למשחק הקודם עם 7 ניצחונות ליגה רצופים, הובילה במהלך המשחק ב-34:46 דקות במצטבר, בפער שהגיע בשיא ל-19 נקודות. ההבדל היה ברבע הרביעי החד-צדדי (9:27 לחולון) היה בקליעה מבחוץ: 6 שלשות ב-75% למנצחים לעומת 0 מ-5 מעבר לקשת לאדומים, שעד אז עמדו על 8 מ-15 מרשים.