ושוב איתכם (צילום: ספורט 5)
ושוב איתכם | צילום: ספורט 5
סמית'. פותח עונה שישית (צילום: ספורט 5)
סמית'. פותח עונה שישית | צילום: ספורט 5

שחקנה של מכבי ת"א, דווין סמית', נחת הערב (שבת) בישראל כדי להצטרף לקבוצה. הפורוורד יחל את עונתו השישית בצהוב עם הרבה סימני שאלה. תחת תג מחיר של מיליון דולר, עדיין לא ברור מה מכבי תקבל מהאמריקני - הוא לא שיחק מאז אפריל, עבר ניתוח נוסף בברך ושיקום, ואחרי מספר ניתוחים בברכיים, נטל ההוכחה שוב עליו.

בשדה התעופה הוא אמר: "היה קיץ טוב. עבדתי הרבה והתחזקתי. אני מרגיש טוב, מתרגש לחזור לפה ומחכה להתחיל את העונה". סמית' התייחס לכך שגם ירד מעט במשקל: "אני דואג לעצמי, אוכל כמו שצריך כדי להיות טוב יותר ולעשות עונה מוצלחת. ירדתי בסה"כ שני קילו, אבל זה לא משנה - אני תמיד אהיה השחקן שהייתי. כשכולם מתבגרים, משתנים דברים, אבל עדיין אעשה את המיטב ואתן את כולי. אני יודע לדאוג לעצמי, הלכתי לחדר כושר, התאמנתי והכנתי את הגוף בצורה הטובה ביותר שיכולתי".

על הסגל החדש של מכבי אמר הפורוורד: "יש לנו שחקנים נהדרים, שיכולים לתרום כל אחד בדרך שונה. אני מחכה לפגוש את כולם, זאת קבוצה טובה, אבל כשנתחיל נראה איך כל החלקים מתחברים ונמשיך משם״.

 

הנדריקס. תמה הקדנציה (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
הנדריקס. תמה הקדנציה (דני מרון) | צילום: ספורט 5

סמית' התייחס גם לארז אדלשטיין, מאמנו החדש במכבי: "זה שונה כשאתה מתאמן איתו אישית. יש לו את הסגנון שלו, סגנון משחק אגרסיבי ולשחקנים שלו תמיד יש את מה שהם צריכים. הוא יודע לנהל כדורסל ואני מצפה לראות איך זה יעבוד איתנו".

במקביל, מכבי ת"א הודיעה רשמית על שחרורו של ריצ'רד הנדריקס בן ה-28 ובכך תמה הקדנציה השניה שלו במועדון. מהצהובים נמסר: "אנו מודים לריצ'רד מקרב לב על תרומתו. הוא צהוב אמיתי שנתן את כל כולו למועדון בכל פעם שעלה על הפרקט. אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך".