סילי כבר בישראל (צילום: ספורט 5)
סילי כבר בישראל | צילום: ספורט 5

העונה כבר בפתח. רכש נוסף של מכבי ת"א נחת הערב (שבת) בישראל לקראת פתיחת האימונים של מכבי ת"א המתחדשת. מייק צירבס כבר כאן, סוני ווימס ביקר בישראל ועכשיו הגיע תורו של די. ג'יי סילי לנחות בארץ הקודש. הגארד ששיחק אשתקד בגראן קנריה, סגר לעונה אחת וצפוי להשלים קו אחורי קטלני שיכלול את אנדרו גאודלוק, גל מקל ויוגב אוחיון.

רגע אחרי הנחיתה, סיפר סילי על התחושות לקראת ההצטרפות לצהובים. "אני מתרגש להיות כאן. העונה שעברה לא הייתה טובה והקבוצה נבנתה מחדש בתקווה שדברים ייראו אחרת", סיפר הגארד, "מה צריך לצפות ממני? אלחם בכל משחק, אעשה הרבה הגנה והתקפה. כל מה שהמאמן והקבוצה יצפו ממני, אני אעשה".

בעונה שעברה בספרד, סילי רשם 8.8 נק' ב-17:16 דק' וגם הוא מבין שהוא ייחשב לשחקן משלים בסגל הצהוב הנוצץ. "יותר קל להיות בסביבה של כוכבים כמו שיש במכבי ת"א", סילי סיפר, "כולם יכולים לשחק בהרבה עמדות, כשאחד לא טוב, אז השני יבלוט. אני שמח שאלה יהיו השחקנים שאיתם אשתף פעולה".

גם הגארד שמע על הצטרפותו של אמארה סטודמאייר להפועל ירושלים, אך סילי לא ממש התרגש מההייפ סביב היריבה למאבק האליפות: "אני לא יודע הרבה על היריבות עם ירושלים. מה שאני כן יודע זה שבעונה שעברה שיחקתי נגדם ביורוקאפ והיה לי מאזן של 0:2 עליהם".