שון ג'ונס. "סיפרו לי על ישראל" (צילום: ספורט 5)
שון ג'ונס. "סיפרו לי על ישראל" | צילום: ספורט 5
ג'ונס ורוזלפט.
ג'ונס ורוזלפט. "חבורה חדשה" | צילום: ספורט 5

שחקני הרכש של הפועל ירושלים ממשיכים להגיע ארצה לקראת העונה החדשה. היום (שבת) אייזק רוזפלט הגיע לפגוש בנתב"ג את חברו החדש לקבוצה שון ג'ונס, שנחת בישראל. מחר, יגיעו לארץ ג'רום דייסון ואמארה סטודמאייר.

"אני מרגיש טוב, תמיד רציתי לשחק בישראל. חברים שלי סיפרו לי על המדינה. שמעתי שיש פה ליגה תחרותית, הציפיות שלי הן להיות שחקן ואדם טוב יותר", אמר ג'ונס עם נחיתתו.

הפורוורד דיבר על שיתוף הפעולה שמצפה לו עם סטודמאייר: "הערצתי אותו כשהייתי צעיר. זה משוגע שאזכה לשחק איתו באותה הקבוצה, היו לי תמונות שלו על הקירות. אני מצפה ללמוד ממנו מספר מהלכים".

"אני מביא איתי אנרגיות, ריבאונדים, לא משנה לי לעלות מהספסל ולתרום". אנחנו חבורה חדשה. נעשה את המקסימום עם מנטליות של ווינרים", סיכם.

ב-2014 סיים ג'ונס קריירה של ארבע שנים במכללת מידל טנסי ובעונתו האחרונה קלע 14.2 נקודות, הוריד 8.5 ריבאונדים ונבחר לשחקן המצטיין של המחוז שלו במכללות. למרות שלא נבחר בדראפט, ניסה את מזלו ב-NBA, אך למרות שחתם על חוזה במיאמי ב-2014, הוא שוחרר אחרי חודש בלבד בו הופיע במשחקי הכנה.

בנובמבר 2014 הוא חתם במדי סיו פולס סקייפורס מליגת הפיתוח וב-49 משחקים קלע 13.1 נקודות, הוריד 8.8 ריבאונדים וחסם 1.2 פעמים למשחק. בעונה שעברה חתם באנדורה מהליגה הראשונה בספרד ועזר לה להישאר בליגה עם 8.7 נקודות, ו-3.4 ריבאונדים ב-15 דקות בממוצע.