מגיע לעמוד בציפיות. צירבס
מגיע לעמוד בציפיות. צירבס | צילום: ספורט 5
מצפה לו אתגר לא קטן. סטודמאייר
מצפה לו אתגר לא קטן. סטודמאייר | צילום: ספורט 5

סנטר מכבי ת"א, מאיק צירבס, נחת היום (חמישי) בישראל והתקבל בשדה התעופה על ידי אוהדים וכתבים שחיכו לו. לאחר הנחיתה סיפר על הציפיות ממנו ומהקבוצה, על השחקנים החדשים ועל הזכות לשחק מול אמארה סטודמאייר.

"אני יודע שהציפיות מאוד גבוהות ממכבי ת"א, זה ברור לי. אני חושב שאנחנו לא סתם כאן ונוכל לעבוד כמו שצריך על מנת להשיג את התוצאות שמצפים מאיתנו", אמר הסנטר לאחר הנחיתה, "אני כאן בשביל לנסות ולעזור כמה שאפשר לקבוצה".

על קווינסי מילר, שהיה אמור לשחק לצידו, אך נפצע, אמר: "ברור שזה משפיע עלינו, אבל אני חושב שיש מספיק אנשים סביב המועדון שיודעים איך לעבוד ואיך להתגבר על זה. אני בטוח שיהיה בסדר. בטוח שהסיטואציה לא מושלמת בקטע הזה, אבל אי אפשר לשנות זאת".

צירבס נשאל על ויקטור ראד, הפורוורד החדש שחתם היום: "אף פעם לא שיחקנו זה מול זה, אבל שמעתי שהוא חתם ואני יודע שהוא שחקן טוב. אנחנו נצטרך לחכות ולראות איך המאמן ישלב את שנינו יחד".

ועל אמארה סטודמאייר, שחתם כידוע על חוזה בהפועל ירושלים: "אני לא יכול לחכות לשחק מול סטודמאייר. אם הוא לא היה בכושר הוא לא היה חותם ומגיע לשחק כאן בישראל. אני יותר צעיר וטרי ואני אדע להתמודד איתו".