עובר דרומה (איגוד הכדורסל)
עובר דרומה (איגוד הכדורסל) | צילום: ספורט 5
אלטיט יקבל ממנו את המסירות?
אלטיט יקבל ממנו את המסירות? | צילום: ספורט 5

העולה החדשה עירוני קרית גת החליטה ללכת על ניסיון בקו האחורי כשצירפה את הגארד הוותיק בליגה, מאיר טפירו, במטרה להישאר בליגה עונה נוספת, אך בקו הקדמי הקבוצה הימרה על אחד הגבוהים הצעירים והמבטיחים בכדורסל הישראלי - בן אלטיט  (2.08 מ', 23) - שחתם הערב (רביעי) בקבוצה לעונה אחת.

אלטיט היה שייך לסגל של מכבי ת"א בעונה שעברה, אך רשם רק 13 משחקים במסגרת העונה הסדירה והוסיף עוד שניים בפלייאוף. בסך הכל הוא שיחק 7.2 דקות בממוצע, קלע שתי נקודות והוריד 1.6 ריבאונדים. בפלייאוף הוא שיחק בסך הכל חמש דקות מול נס ציונה ולא קלע.

למרות גובהו, אלטיט נחשב לאתלט מצויין, שיכול לעבור את המגרש במהירות ומחזיק בקליעה סבירה מחוץ לצבע. בעולה החדשה מקווים שהוא יממש את הפוטנציאל שלו אצלהם. אלטיט מצטרף לטפירו, יוני ניר, סטו דגלאס, פול דילייני ונמרוד טישמן שכבר חתמו בקבוצה.

המאמן נתי כהן: "צירופו של בן הינה חלק מהדרך וקו המחשבה שהנחה אותי בבניית הקבוצה, שילוב בין צעירים לפני פריצה ומאיר טפירו ויוני ניר שלהם יש ניסיון. בן הינו שחקן צעיר, מוכשר, מבטיח ורעב שיעשה את הקפיצה שלו איתנו השנה, אני מאוד מאמין בבן ורואה את הפוטנציאל הטמון בו".