ממשיך הלאה. הרוש (צילום: ספורט 5)
ממשיך הלאה. הרוש | צילום: ספורט 5

הפועל חולון נפרדה משלומי הרוש. הקבוצה הודיעה לשחקן שהוא לא בתוכניות לעונה הקרובה כאשר מי שהודיע לו על כך הוא לא אחר מאשר הבעלים מיקי דורסמן. הרוש, ששימש כקפטן הקבוצה ושיחק בה ב-4 שנים האחרונות, היה אחד השחקנים הבולטים של החולונים.

"לאף אחד לא היה אומץ להגיד לך את זה, אבל החלטנו שאתה לא בתוכניות לנוכח ההחתמות האחרונות של המועדון", אמר דורסמן, כך לטענת מקורביו של השחקן. הרוש סיים את חוזהו בקחץ הנוכחי, וכאמור בחולון החליטו לא לחדש את החוזה. אגב חולון היתה הקבוצה היחידה של הרוש בליגת העל כאשר עד עונת 2011/12 שיחק בליגה השניה.

''שלומי היה חלק בלתי נפרד מהמועדון ולטעמי יישאר כזה. לאחר הניסיונות שנעשו במהלך העונה ובשבועות
האחרונים לא צלח המו"מ ולא הבשיל לכדי חתימה. לאור ההחתמות האחרונות שביצענו הבנו ששלומי לא יכול להיות מה שהוא צריך להיות עבור חולון ולכן בלב כבד אנחנו נאלצים להיפרד. כולי תקווה שהפרידה תהיה קצרה וששלומי יחזור ללבוש את המדים הסגולים במהרה. בשם המועדון והקהל אני רוצה להודות לשלומי על ארבע עונות נהדרות ולאחל לו המון בהצלחה ואין לי ספק שמי שיזכה בשלומי יהנה ממנו גם כשחקן וגם כבן אדם, הדלת בחולון תמיד פתוחה עבורו ואולי אפילו מהר מהצפוי", הגיב יו"ר הקבוצה איתן לוצ'יאנו.

הרוש עצמו אמר: "היה משא ומתן ממושך שבו באתי לקראת הקבוצה ככל האפשר. לצערי, לאחר שנים יפות, חולון החליטו שהשנה אני לא מתאים להם מקצועית ולא אמשיך בקבוצה. אני מודה לאוהדים ולהנהלה שהיו איתי בשנים האחרונות והפכו להיות חלק חשוב בחיי המקצועיים. חולון הפכה להיות בית שני שלי, היה לי חיבור מדהים עם הקהל ואנשי המועדון ואני מקווה שבעתיד נשתף פעולה שוב. מספר קבוצות אליי ובימים הקרובים אקבל החלטה על האתגר הבא שלי".

בעונה הקודמת הרוש רשם ממוצעים של 9.3 נקודות, 3 ריבאונדים ו-2.1 אסיסטים לערב ב-23 דקות של כדורסל. יחד איתו, הקבוצה הגיעה לרבע גמר הפלייאוף אבל הודחה מול ראשון לציון. בשבועות האחרונים, חולון ביצעה מספר החתמות בגזרת הישראלים, מה שכנראה הוביל לפרידה מהרוש.

הקבוצה צירפה את אייל שולמן ובן רייס ומימשה את האופציה שלה על גוני יזרעאלי. מלבד האחרון, גם אלון ספיר ואייזק רוזפלט ימשיכו בחולוניה, כך שלאלעד חסין יש סוללת ישראלים די ארוכה.