עולה ליגה. שרון
עולה ליגה. שרון | צילום: ספורט 5
מצטרף לעולה החדשה. טישמן (מנהלת הליגה)
מצטרף לעולה החדשה. טישמן (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

רכש חדש למכבי אשדוד. הקבוצה הודיעה היום (שני) על החתמתו של גארד נבחרת העתודה, נאור שרון, לתקופה של שנתיים. הגארד (20, 1.91), שיחק בעונה האחרונה באליצור יבנה מהלאומית וסיים עם 15 נקודות ו-4 ריבאונדים בממוצע למשחק.

נאור היה אחד מהשחקנים המובילים של נבחרת העתודה במהלך אליפות אירופה שנערכה בקיץ האחרון, ובמועדון מקווים כי ייעשה את הפריצה שלו כשחקן בוגרים בעונה הקרובה. "אני שמח על צירופו של נאור שרון, מהשחקנים המוכשרים בארץ, לשורות מכבי אשדוד", אמר המאמן צביקה שרף. "נאור מגיע כדי לעבוד קשה, לתרום ולהתקדם תחת אווירה מיוחדת שקבוצה כמו אשדוד יודעת לתת".

שחקן אחר שלא יהיה בסגל של אשדוד בעונה הקרובה הוא זאק רוזן. בגבו של השחקן התגלו בעיות, ובהחלטה משותפת בין המועדון לשחקן הוחלט כי הוא יישאר בארצות הברית עד אשר שיחלים. "הצטערתי לשמוע על בעייתו הרפואית של זאק", אמר שרף. "זה גרם לבעיות גם עבורנו בתכנון הקבוצה. אני מאחל לו החלמה מהירה וחזרה למגרשים. אני משוכנע שעוד ניפגש בעתיד".

במקביל, נמרוד טישמן סיכם את תנאיו במכבי קרית גת. הגארד שירד ליגה בעונה שעברה עם גלבוע/גליל, יחזק את הסגל של נתי כהן בעונה הקרובה. "אנו שמחים על הצטרפותו של נמרוד ומאמינים בו מאוד", אמר במועדון. "הוא יהווה חלק חשוב בפאזל של הקבוצה שנבנה לאט ובזהירות. בימים הקרובים נשלים את סגל הישראלים שלנו".