הפציעה מאחוריו. פבראני
הפציעה מאחוריו. פבראני | צילום: ספורט 5
מבין לאן הוא הגיע
מבין לאן הוא הגיע | צילום: ספורט 5

שחקן ראשון מהסגל החדש של מכבי תל אביב נחת הלילה (בין רביעי לחמישי) בישראל - הפאוור פורוורד-סנטר ויטור פבראני. הברזילאי, שהיה כבר בישראל לפני חודש לבדיקות רפואיות ומבחנים, התייצב מוקדם מכולם כדי להתחיל להתאמן ולהתכונן לעונה הקרובה, לאור העובדה כי למעלה משנה לא שיחק כדורסל בשל פציעה בברך. מחר הוא יעבור את הבדיקות הרפואיות הרשמיות במכבי.

"אני שמח להיות פה, קצת עייף אבל שמח", אמר פבראני בשדה התעופה, "היה לי קיץ ארוך מאוד, עבדתי קשה גם כאן וגם באמריקה, אני בכושר טוב וצריך להמשיך לעבוד כי הייתי עכשיו מספר שבועות בספרד לצורך סידורים ולא התאמנתי. זו הסיבה שבאתי לפני כולם, לעבוד קשה ולהיכנס לכושר יותר טוב. החלמתי מהפציעה שלי ואני כשיר במאה אחוז. הייתי פה ובמכבי בדקו אותי, הרופא עשה לי MRI והבדיקה יצאה טובה".

"אני מכיר חלק מהשחקנים בסגל", הוסיף הפורוורד/סנטר, מכבי זו אחת הקבוצות הגדולות באירופה והשחקנים שיצטרפו הם מצוינים, כך שהכל נהדר ואני שמח שאני חלק מזה. אני רוצה לעזור לקבוצה ולקדם אותה, לשחק טוב ולזכות בתארים".

כשנשאל אם הוא מודע לעובדה שמכבי לא לקחה אליפות בעונה שעברה, ומבין את המשמעות, ענה: "זו קבוצה גדולה, שרגילה להגיע למעמדים הכי גדולים, וכשהיא לא מגיעה לגמר ולא זוכה באליפות זה קשה. זו עונה חדשה, שחקנים חדשים ואנחנו באים לשמח את האוהדים. דיברתי לפני חודש עם גיא גודס, הוא אמר לי שלא קל למצוא שחקנים כמוני באירופה, אז אני שמח שאני פה, אם יצטרכו אקלע, אם ירצו אקח ריבאונד, אשחק בלואו פוסט, אחסום לקלעים. אעשה כל מה שהמאמן יבקש ממני וכל מה שאוכל לעשות עבור הקבוצה".