פארגו. מצא בית חדש (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
פארגו. מצא בית חדש (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שנה מאכזבת במכבי ת"א, ג'רמי פארגו צפוי להתנחם בכסף הגדול של סין. באירופה טוענים כי הגארד ששוחרר מהצהובים חתם בז'ג'יאנג ג'ואנגשה מהליגה הסינית וצפוי להרוויח סכום לא מבוטל של שני מיליון דולר בעונה, סכום לא מבוטל וכמעט כפול ממה שהרוויח במדי מחזיקת הגביע הישראלית.

פארגו שיחק שתי קדנציות במדים הצהובים, בראשונה הוביל את הקבוצה לגמר היורוליג, אך הפסיד עימה בגמר לפנאתינאיקוס של ז'ליקו אוברדוביץ' ואילו בשניה, העונה, מכבי ת"א לא הצליחה לעבור את ההצלבה (הובסה 3:0 בסדרה על ידי פנר/אולקר) וגם הפסידה את האליפות בישראל עם 3:2 כואב להפועל אילת בסדרת חצי הגמר.

בליגה קלע העונה פארגו 12.2 נקודות למשחק ומסר 6.8 אסיסטים ב-29.3 דקות בממוצע ואילו את העונה האירופית סיים עם ממוצעים של 13.7 נקודות למשחק ו-5.4 אסיסטים ב-32 דקות בממוצע.

הקדנציה השניה של פארגו במכבי ת"א התחילה לאחר שניסה את מזלו, לא בהצלחה יתרה, ב-NBA ולאחר מכן שיחק עונה אחת בצסק"א מוסקבה של אטורה מסינה, אך המאמן האיטלקי לא התחבר לגארד הסורר והירבה לספסל אותו. כעת, אחרי עונה אחת בצהוב, הוא עובר לכסף הגדול של סין, כאשר לאחר מכן הוא יוכל לבחון את האופציות שלו.