(שיבר) (צילום: ספורט 5)
(שיבר) | צילום: ספורט 5

הרכבת האווירית של השחקנים הזרים המשיכה גם היום (חמישי) עם נחיתתם של כוכבי מכבי תל אביב, טיילר דורסי וסקוטי ווילבקין שהונחו לא לדבר עם התקשורת. למרות זאת, השני, בחר להגיב דווקא בחשבון הטוויטר על התחושות שלו לגבי האפשרות לדחייה נוספת של העונה, מנהלת הליגה הגיבה מייד: "האפשרות נבדקה והוחלט לפתוח את העונה כסדרה במוצ"ש 20.6"

סקוטי ווילבקין אמנם שב לארץ הקודש, אבל נראה שהוא עדיין לא נרגע מכל המתרחש סביב הפתיחה המחודשת של ליגת העל. היום (חמישי) כשהוא כבר בישראל, הגיב האמריקאי לפרסום של "ישראל היום" על כך שהפתיחה המחודשת של ליגת העל בכדורסל עשויה להדחות.

הגארד של מכבי תל אביב, שמגלה לא מעט מעורבות וביקורת כלפי ההחלטות המתקבלות, הגיב מחשבון הטוויטר הרשמי שלו, בו הוא כתב: "מדבר אחד לאחר. בבקשה אל תאריכו את העונה הזאת". ווילבקין המשיך כשאמר בטון מעט ציני: "אני סוג של רוצה לנוח בין עונה לעונה, לא יותר מדי לבקש".

לא יותר מדי זמן אחרי הביקורת של השחקן, מנהלת ליגת העל פרסמה את תגובתה גם היא לשמועות, בה הבהירה: "למנהלת הליגה הגיעה בקשה לבדיקת אפשרות לדחיית פתיחת העונה המחודשת ביומיים. האפשרות נבדקה והוחלט לפתוח את העונה כסדרה במוצ"ש 20.6"

 

באשר להפועל ירושלים. הולנד, שהאדומים בישרו השבוע על שובו, תיאר את התחושות לערוץ הספורט עם נחיתתו: "זה היה כיף, זה היה שונה בביקורת הגבולות. אני חושב שישראל עושה עבודה טובה מול הקורונה ודי בטוח פה. יהיה קשה, אבל זה התפקיד שלנו כשחקנים לנסות לעשות הכל ולהיות מקצוענים".

הפורוורד צפוי להצטרף ליתר הזרים שכבר נחתו, ג'ייקובן בראון, ג'יימס פלדין, טיישון תומאס, עמנואל טרי וסולימן בריימו. "לא יודע אם זאת הצהרה", אמר הולנד. "אני חושב שכולם מסתדרים נהדר ואוהבים להיות ביחד. זו סיטואציה שמתמודדים איתה. הם אחי שלי ואני מתגעגע לכולם. מצפה לראות אותם שוב".