(עודד קרני)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5

עצירת הספורט העולמי בשל הקורונה גררה לא מעט אי הסכמות בין בעלי הקבוצות לעובדי המועדון על תשלום שכרם. חלק מהקבוצות יצאו לחל"ת וחלק חתמו על הסכמי קיצוץ והיום (שני) נשלח מכתב מארגון השחקנים למכבי חיפה בשל אי תשלום משכורת חודש מרץ לשחקני המועדון.

כמו כן, באיגוד טענו כי משבר הקורונה לא רלוונטי לאי תשלום השכר מכיוון שהפסקת האימונים ופעילות הקבוצה הייתה רק בחצי השני של אותו חודש (15.3). בנוסף באיגוד מסרו כי כל איחור בתשלום שכר לשחקן גורר אחריו תשךום פיצויים: "הנכם נדרשים לשלם לשקני הקבוצה את השכר תוך 48 שעות. כל זאת על מנת שלא נידרש לפעול באמצעים העומדים לרשותנו".

עם זאת, במכבי חיפה דחו את טענות הארגון: "אנו מבינים כי חלקכם קיבלתם מכתב מניר אלון יו"ר ארגון השחקנים, בו הוא טוען כי המועדון לא שילם לשחקנים הישראלים את משכורת מרץ עד לרגע הוצאתם לחל"ת. אנו רוצים להדגיש כי הפרסום הוא שקרי ושגוי. כל שחקני הקבוצה קיבלו את משכורתם החלקית עד לרגע הוצאתם לחל"ת ושחקנים אשר זכאים לרכב ודירה עדיין נהנים מהטבה זו עד לאחר החג, בכדי להקל עליהם ולא לפגוע בהם".

"למעט שחקן אחד, אשר לא ראה את ההעברה הבנקאית בחשבון הבנק שלו ופנה אלינו בבוקר, שאר השחקנים אישרו את קבלת השכר", מסרו במועדון הירוק, "מיותר לציין שגם לשחקן שטרם ראה את ההפקדה בחשבונו, הועברה המשכורת כדין והנושא הטכני מטופל בין הבנקים. אנו כמובן מצפים להתנצלות מניר אלון ותוהים מדוע מכתב שכזה נשלח אלינו ולאחר כדקה נשלח גם לתקשורת, עוד לפני שהספקנו להגיב על הדברים. בהזדמנות זו נאחל לכולם חג שמח והרבה בריאות".