(מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
(מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
ווילבקין. מכבי ת
ווילבקין. מכבי ת"א שמרה על הפסגה (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

מכבי ת"א רשמה אמש (ראשון) עוד הופעה טובה וניצחון, הפעם על גלבוע/גליל, והתבססה במקום הראשון עם חמישה משחקים לסיום העונה הסדירה. בקבוצה היו מרוצים מיוחד מהיכולת ההגנתית, שהשאירה את גלבוע על 70 נקודות בלבד.

דיאנדרה קיין התייחס בסיום לתקופה שעברה עליו מאז שחזר מארה"ב: "זה מרגיש טוב לחזור לכושר. היה לנו שבוע מלא של אימונים ואני מרגיש שחזרתי לקצב. לא הייתי עצמי במשחקים האחרונים, היו הרבה שמועות על מה שקורה איתי, אבל אף אחד לא יודע מה עבר עלי".

קיין יצא נגד מה שהוא כינה "אווירה ריקנית": "אין שום הצדקה לסיבוב השלישי, הרבה חבר'ה כבר נמצאים במצב של תשישות, היה עדיף להתחיל את הפלייאוף ישר אחרי הסיבוב השני. אבל זה מה שהליגה רוצה, אנחנו חתומים על חוזים וחייבים לשחק, גם אם זה מרגיש לנו מיותר".

המאמן יאניס ספרופולוס הוסיף: "חוץ מהרבע השלישי, שלטנו באמצעות ההגנה שלנו. בהתקפה היו לנו רגעים טובים והתמודדנו יפה עם ההגנות המתחלפות שלהם. חשוב לי לשתף ישראלים ואמרתי כבר בעבר שאני לא צריך את החוק הרוסי בשביל זה. זה משחק ראשון זה זמן רב שבאמת שיחקנו חכם וניצלנו את מה שהמשחק נותן. זה היה אחד המשחקים החכמים שלנו העונה".