(מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
(מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
פרנקו וספרופולוס. מי תצא עם ידה על העליונה? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
פרנקו וספרופולוס. מי תצא עם ידה על העליונה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל תל אביב תגיע מחר (ראשון) ב-21:05 לדרבי, כשהיא עם הגב אל הקיר, בידיעה שאפילו המקום הפלייאוף - שנראה היה כמעט מובטח עד לפני מספר שבועות - בסכנה גדולה.

האדומים, שמגיעים עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים ואחרי ההפסד המביך בנהריה, יקוו להיראות טוב יותר בדרבי, כפי שהבטיח דני פרנקו מיד בסיום המשחק בעין שרה. היכל קבוצת שלמה יהיה מלא עד אפס מקום, לאחר שהכרטיסים אזלו עוד לפני מספר ימים.

דשון סטינבס, שלא מרשים מאז שהצטרף ממכבי ראשון לציון (3 נקודות ב-18 דקות מול נהריה), ממשיך לקבל את הקרדיט מפרנקו ונרשם למשחק, בעוד אלאדה אמינו שוב לא בסגל.

"דרבי זה תמיד משחק שונה", אמר דני פרנקו. "מכבי היא יריבה שדורשת מכל קבוצה שמתמודדת נגדה להיות יותר חדה יותר בכל אספקט. המשחק הקודם נגדם היה הכי טוב שלנו השנה מבחינת רמת הביצוע. אין דרך אחרת איתם".

"ננסה להביא את היתרונות שלנו, זה לא פשוט כי הם קבוצה טובה. נעשה הכי טוב שאפשר. דרבי זה משחק שלא משנה מה היה לפני שבוע, אם ניצחנו או הפסדנו, אתה בא אליו בגישה מסוימת. צריך בכל מקרה להשאיר הכל המגרש. ההבדלים ברורים, בתקציב גם, אבל אנחנו נצטרך לטשטש את ההבדלים האלה.

"הפועל תל אביב לתפיסתי לא צריכה להיאבק על עליה לפלייאוף, היא צריכה להיות בו הרבה קודם לכן. למה זה קרה? יש מי שידאג לזה וינתח את זה בסוף העונה כדי שזה לא יקרה שוב".