(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל תל אביב עומדת בפני צומת. אחרי שהובסה מול נהריה, הקבוצה של רמי הדר ספגה הערב (רביעי) 75:60 מבני הרצליה והמקום שלה בפלייאוף מוטל בספק. בנוסף, עדיין לא ברור אם ריצ'ארד האוול, אחד מעמודי התווך של הקבוצה, ימשיך, כאשר המגעים עם הפועל ירושלים לגבי העברתו ממשיכים.

בסיום כמה עשרות אוהדים אדומים התגודדו ביציאה מהמגרש וליד רכבו של המאמן, רמי הדר, וקראו "לכו למכבי", "אסור לכם להיראות כך". לאחר שעזב, הם התפזרו. הדר, שלא הצליח להביא לשינוי חיובי בקבוצה, תלה בסיום את ההפסד במזל. "החטאנו דאנקים והחטאנו ליי-אפים וככה אי אפשר לנצח, בהגנה עשינו את העבודה. לקחנו זריקות סבירות, אבל קלענו באחוזים נמוכים".

במהלך המשחק נראה היה שהאוול מאבד את הסבלנות ואולי מאותת לקבוצה שהוא מעוניין במעבר לירושלים, אבל הדר טוען שמדובר בסיבה אחרת:  "התסכול שלו נבע משריקה שהוא חושב שהגיע לו. אין ספק שאנחנו לא נמצאים במקום טוב מבחינה מנטלית. נצטרך להפוך את זה". כשנשאל על אפשרות שיפוטר אמר המאמן בקצרה: "לא חושש למעמדי".

בצד השני, המאמן המנצח, מיקי גורקה, הקדיש את הניצחון לאוהדת שנבצר ממנה להגיע עקב מחלה והוסיף: "אנחנו רוצים יתרון ביתיות בפלייאוף. קאנסביץ'? זה בונוס שיש שחקן כזה, הקבוצה לומדת לשחק איתו. המסר הוא שאנחנו חושבים כמו קבוצה חכמה וגדולה".

צפו באוהדי הפועל ת"א מוחים על ההפסד >>