פדרמן ומזרחי. יחליטו על העלאת מחירי המנויים? (אלן שיבר)
פדרמן ומזרחי. יחליטו על העלאת מחירי המנויים? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

לאחר סאגה מתמשכת, שאף נתנה את אותותיה בדרבי האחרון מול הפועל תל אביב, סערת מחירי המנויים למשחקי מכבי ת"א צפויה להגיע לפתרון תוך 10 ימים. שמעון מזרחי ודייויד פדרמן ימריאו לפיינל פור בברלין שיחל ביום שישי יחד עם המנכ"ל אלי דריקס ומנהל הקבוצה, ניקולה וויצ'יץ'. כשיחזרו ארצה ביום שני, ההנהלה צפויה לדון בעניין המחירים באופן סופי ולהודיע על כך לאוהדים לקראת סוף השבוע הבא.

כזכור, ארגון האוהדים של מכבי, "גייט 11", מחרים את משחקי הקבוצה בשבועות האחרונים בעקבות הרצון של הצהובים להעלות את המחירים. מכבי טוענת מצידה שהיא מוסיפה משחקים אטרקטיביים למנוי בעקבות השינוי שיחול השנה ביורוליג, ולכן יש מחשבה להעלות בשיעור מסויים את מחירי המנויים.

בתוך כך אנשי מכבי ייפגשו בברלין עם נציגים של קבוצות נוספות שכבר סגורות ביורוליג לעונה הבאה, במסגרת הסכסוך המתמשך עם פיב"א. כמו כן, לנציגי המועדון לא נקבעו פגישות עם מאמנים לעונה הבאה, אם כי ידוע וברור שרבים מעולם הכדורסל האירופי יגיעו לאירוע היוקרתי בברלין.

בעניין אחר, במכבי ת"א מחכים לחוות הדעת של מנהלת הליגה בנוגע לחוק הצעירים, כאשר ההסכם בנושא מגיע לסיומו בקיץ זה. הצהובים, כמו גם קבוצות אחרות, מעוניינים לדעת האם יש שינוי בנושא, במטרה להתכונן מבחינת סגל השחקנים לעונה הבאה. בכל הנוגע לעונה הנוכחית, בריאן רנדל צפוי לחזור לתחילת סדרת רבע גמר הפלייאוף, כפי שכבר פורסם באתר ערוץ הספורט, אך דווין סמית' עדיין בספק.