שחקני נס ציונה מאוכזבים (דני מרון)
שחקני נס ציונה מאוכזבים (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי 3 שנים בליגת העל, עירוני נס ציונה חוזרת ללאומית. הקבוצה של עופר ברקוביץ' לא הצליחה לשרוד ואחרי שהפסידה לאשדוד בשבוע שעבר, היא נוצחה הערב (ראשון) גם במחזור הסיום - 95:84 על ידי הפועל ירושלים.

ברקוביץ' שעבר מתפקיד המנהל המקצועי לכסא המאמן אחרי פיטוריו של נדב זילברשטיין, אמר בסיום: "יש תחושת אכזבה גדולה. חזרנו לתמונה לפני 4 מחזורים, היו לנו 2 משחקי עונה ובהם הפסדנו. במהלך ההכנות לעונה עבדנו צוות שלם של אנשים ועשינו טעויות שעלו לנו ביוקר, אני לוקח את זה עליי. יש פה מועדון חזק ונעשה כל מה שצריך כדי שהוא יישאר מועדון חזק".

ברקוביץ' הוסיף: "אני לא רוצה לתת עכשיו ציונים לשחקנים, אבל בגדול היו חסרים לנו כמה דברים בקבוצה - עברנו שינויים שנכפו עלינו ולא הצלחנו לייצב את עצמנו. היו לנו כמה ניצחונות יפים, אבל זה לא הספיק. אני לא בורח מאחריות ונעשה כל מה שצריך כדי להחזיר את המועדון לליגת העל כי הוא ראוי לזה. אנחנו גאים בעשייה פה והעיר הזאת היא עיר של כדורסל. אחת האכזבות הכי גדולות שלי היא שאיכזבנו כל כך הרבה אנשים. יש לנו חוב ונעשה הכל כדי להחזיר אותו".

מיצ'ל וואט אמר: "העיר אוהבת את הקבוצה הזאת והאוהדים באים לראות אותנו כל שבוע. יש הרבה ילדים שבאים וחבל לי שאיכזבנו אותם. ניסינו לתת הכל, אבל ירושלים קבוצה נהדרת. המחשבות שלי עכשיו מתרכזות רק באוהדים, זה רגע עצוב מאוד".

בצד המנצח, ליאור אליהו אמר: "לא קל לראות את נס ציונה ככה, אבל זה הספורט. אני מאמין שהם יעלו ליגה, יש להם אוהדים טובים והנהלה טובה. המשחק לא היה משמעותי בשבילנו, אבל אנחנו ספורטאים ואם לא היינו מנצחים, היו אומרים שלא באנו להתאמץ. תהיה סדרה קשה נגד הפועל ת"א, תמיד קשה איתם. נצטרך לבוא הכי חדים שאפשר".

מאמן ירושלים, דני פרנקו, אמר: "עופר (ברקוביץ') אימן אותי לפני 20 שנה ואנחנו מכירים המון שנים. נבנתה פה קבוצה נהדרת וחבל שדווקא קבוצה כזאת עם בניה נכונה, ירדה. הם יחזרו לליגת העל, זה המקום שלהם. הפלייאוף זה דף חדש ואני מקווה שהקהל שלנו ימלא את הארנה ותהיה אווירה מדהימה".