(האתר הרשמי)
(האתר הרשמי) | צילום: ספורט 5
יחזור לשחק העונה? (אלן שיבר)
יחזור לשחק העונה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

עמרי כספי ממשיך במאמצים להחלים מהפציעה בברך, והמריא לארה"ב לסדרת בדיקות שבסיומן תתקבל החלטה כיצד להמשיך בטיפול, כך דווח באתר Sports Rabbi. כספי ייבדק אצל מומחה ברך בניו ג'רזי במטרה לבחון מהי דרך הטיפול המועדפת ויחזור בעוד כשבועיים.

ביום חמישי דיווחנו כי כספי ומכבי יחליטו בשבוע הקרוב אם ללכת לניתוח שאחריו כספי עלול להיעדר לתקופה נוספת של שלושה חודשים. האופציה הניתוחית היא אחת מדרכי הטיפול שכספי ומכבי יצטרכו להחליט עליהן בקרוב. האלמנט הבעייתי ביותר בפציעה של כספי קשור בכך שהסחוס בברכו נשחק לגמרי, ולכן הוא חש כאבים עזים כאשר העצמות בברך התנגשו זו בזו. מטרת הניתוח היא לייצר מענה כירורגי לסחוס ולאפשר לכספי פתרון לטווח הארוך.

למקרה שיוחלט לא ללכת לניתוח, החלופה היא להמשיך לתת לכספי מנוחה, ולקוות שבהערכה המחודשת בעוד כשבוע הכאבים יתפוגגו. במכבי נוטים שלא לבחור בניתוח, אך מעריכים כי כפי שהדברים נראים כעת, לא יהיה מנוס אלא ללכת על פתרון ארוך טווח, בין אם כעת או בשלב מאוחר יותר בקריירה של כספי.

עד שנפצע, כספי פתח את העונה בסערה עם יכולת פנומנלית הן ביורוליג והן בליגה. ב-6 משחקים ביורוליג, כספי רשם ממוצעים של 12 נק', 5.3 ריבאונדים ו-3.2 אסיסטים. ב-6 משחקים בליגת העל רשם 9.8 נקודות, 5.7 אסיסטים ו-2.8 אסיסטים.