צילום: אלן שיבר
צילום: אלן שיבר | צילום: ספורט 5

שישה הפסדים מ-12 משחקים ומקום חמישי בליגת העל זה לא בדיוק מה שהפועל ירושלים פינטזה עליו כשהנחיתה בקיץ את אמארה סטודמאייר. "הליגה כרגע פחות חשובה ואם המיקום היה חשוב, הייתי מתייחס לליגה בצורה אחרת", אמר בעלי הקבוצה מהבירה, אורי אלון, בשבוע שעבר בראיון ל"בוקר ספורט, "בשיטה הזו אי אפשר לקחת כל ניצחון או הפסד ברצינות".

אלון התייחס לאותם דברים ב"חמישיות" והסביר את עצמו: "אף פעם לא אמרתי שהליגה לא חשובה. יש הבדל גדול בין הליגה לאירופה בגלל שבאירופה אסור להפסיד משחקים כי אז אתה עף. בליגה יש 30 משחקים ופיינל פור, וזה פחות קריטי בשלב הזה, אבל אף אחד לא מזלזל בליגה".

אלון המשיך וחידד את דבריו, רגע לפני שהפועל ירושלים פוגשת את ריטאס וילנה ביורוקאפ. "אף אחד לא ילמד אותנו מה זו ווינריות, אז אני לא מקבל את זה", אמר הבעלים, "אנחנו עולים לכל משחק כדי לנצח".

בזמן שבמכבי ת"א עמדו על הקווים מתחילת העונה ארז אדלשטיין, רמי הדר וליאור ליובין לפני מינויו של איינרס בגאצקיס, בהפועל ירושלים לא היה שינוי. "אני לא מפטר 4 מאמנים בעונה כי הם מפסידים כמה משחקים", עקץ אלון וסיכם: "שיהיה ברור - לכל משחק הפועל ירושלים עולה אך ורק בשביל לנצח".