טאקר. סל על הבאזר (מנהלת הליגה)
טאקר. סל על הבאזר (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
טאקר.
טאקר. "משחק מדהים" (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

משחק הבכורה של רמי הדר בהפועל תל אביב היה הכי דרמטי שיש. לאחר שלושה רבעים צמודים מול מכבי ראשל"צ, האדומים היו בדרכם הבטוחה לניצחון אבל הכתומים השוו ל-70:70 וקבעו הארכה. 1.2 שניות לסיום, אלאנדו טאקר העלה את הפועל ליתרון נקודה בשלשה מטורפת וקבע 86:87. אבל ממש על הבאזר, מאליק ווינס קלע מלמעלה מחצי מגרש בצד השני.

לאחר מספר דקות של מתח, השופטים קבעו: הסל של ווינס לא חוקי. צפו במהלך הסיום והחליטו: האם הניצחון של הפועל מוצדק וראשל"צ נשדדה או ההיפך?

אלאנדו טאקר, שקלע את סל הניצחון של האדומים, אמר: "זה היה סיום מדהים למשחק מדהים. וואו! רצינו להביא לרמי הדר ניצחון במשחק הראשון שלו ועשינו זאת".

מאמן הפועל תל אביב רמי הדר, שניצח במשחק הראשון שלו על הקווים, הגיב: "ציפיתי שיהיה קרב צמוד. לא היינו מסודרים אבל הרוח הייתה טובה, לא ויתרנו ואני מקווה שבהמשך יצטרף לזה גם כדורסל. לא בגלל הסוף אני אוהב לאמן, אבל אני שמח שהסיום היה לטובתי. ראיתי קטעים לא רעים בהגנה אבל מעבר לזה שום דבר, נצטרך להיות הרבה יותר מאורגנים ושיטתיים ונגיע לשם". המאמן דיבר על הרכש מארק ליונס: "חיזוק נהדר עבורנו. אני צריך לסדר את הקבוצה בתבנית ואז יהיה יותר טוב. הייתי רוצה גם חיזוק ישראלי אבל השוק ריק".

מארק ליונס שערך בכורה באדום הוסיף:"היו לי הרבה אנרגיות וגם לחברים שלי לקבוצה, היינו אגרסיביים כמו שצריך. אני אוהב את ראשל"צ ואת המקום, אבל היה נפלא לנצח כאן".

צפו בתגובות לאחר המשחק ->