יעבור ליריבה העירונית? רמי הדר (עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
יעבור ליריבה העירונית? רמי הדר (עודד קרני) | צילום: ספורט 5
לא הגיע להבנות עם הפועל. פרנקו (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
לא הגיע להבנות עם הפועל. פרנקו (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

השעות נוקפות והפועל תל אביב בכדורסל עדיין לא מינתה מאמן חדש אחרי פיטוריו של שרון אברהמי. נכון להערב (שני), הלחצים על דני פרנקו עוזרים ונראה כי הוא יסרב להצעה של המועדון לחוזה לעונה וחצי במועדון. בעקבות זאת, רמי הדר ששוהה בחופשה בצפון קיבל פנייה והתמונה לגבי הדמות החדשה על הקווים צפויה להתבהר מחר.

גורמים המעורים בפרטים סבורים שהפועל תל אביב ודני פרנקו מיצו את השיחות ביניהם, ושהאדומים מתקדמים לאופציה הבאה ברשימה שלהם כאמור, רמי הדר. כזכור, הדר התפטר לאחרונה מאימון מכבי תל אביב אחרי שרשם מאזן 5:5 ביורוליג ו-2:6 בליגה, כולל ניצחון בדרבי וניצחון על הפועל ירושלים.

גם גודס ברשימת המועמדים (Getty) (צילום: ספורט 5)
גם גודס ברשימת המועמדים (Getty) | צילום: ספורט 5
אם הדר יסרב להצעה, הבא בתור ברשימה יהיה גיא גודס. בתוך כך, המאמן המפוטר שרון אברהמי מקבל תמיכה מגורמים בכל הענף. החל ממאמנים שמצלצלים, דרך שחקניו ועד לגורמים בתוך הפועל ת"א שציינו בפני המאמן שההתנהלות מולו הייתה לא הוגנת.

אברהמי, ששיחק כל העונה עד כה בלי רביב לימונד פצוע (התייעץ כבר עם 4 אורתופדים, אך ללא הועיל בקשר לפציעות בקרסול) וללא רכז זר, לא קיבל את ההזדמנות להנות ממארק ליונס, שחתם בקבוצה אחרי ששוכנע להגיע ע"י המאמן.

למאמן הבא תהיה החלטה חשובה לקבל: כל עוד אדריאן בנקס לא מקבל אזרחות, הוא יצטרך להושיב כל פעם שחקן זר ביציע, כשככל הנראה יהיה מדובר בבנקס עצמו, וזאת כדי לפנות מקום לליונס. על פי פרסומים שונים, חמו של בנקס, דייויד קולבורן, לשעבר הספונסר של ברק נתניה תרם כביכול כספים להפועל ת"א ויהיה מעניין לדעת מה דעתו בעניין.