לנדסברג מתגרה בקהל של ירושלים (עודד קרני)
לנדסברג מתגרה בקהל של ירושלים (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב צריכה להתרגל למעמד החדש שלה - הקבוצה השניה בטיבה בישראל. הצהובים ספגו הערב (ראשון) הפסד שני העונה להפועל ירושלים 94:85 בארנה ונותרו במקום השני בטבלה. משחק מצויין של דווין סמית' (29 נקודות, 7 מ-9 לשלוש) נזרק לפח בזכות יכולת נהדרת של האדומים.

בסיום נרשמה תקרית בין אוהדי הפועל ירושלים לגארד מכבי ת"א, סילבן סלנדסברג, שסימן לעברם תנועת שיסוף גרון וגרם למהומה. גיא פניני התערב והפריד בין הניצים, מה שהביא לדחיפות בינו לבין שחקני המארחת, אבל אחרי כמה שניות הכל נרגע והשחקנים של האורחת ירדו לחדר ההלבשה לקול קריאות הבוז. בנוסף כוחות האבטחה האיצו באוהדי מכבי ת"א לצאת החוצה כמה שיותר מהר על מנת שלא יגררו לפרובוקציות ואף דחפו חלק מהם, כשהם משליכים את ציוד העידוד.

המאמן המפסיד, ז'אן טבק, אמר בסיום: "לא הייתה הגנה היום. אומרים שיש לנו בעיה בהתקפה, אבל אנחנו רכים מדי בהגנה. אנחנו לא מספיק אינטנסיביים. זה מאכזב שאתה עובד הרבה על הגנה ומקבל כל כך הרבה בהגנה. מאוד מאכזב. ירושלים כרגע יותר טובים מאיתנו".

"פשוט שיחקנו לא מספיק טוב", הוסיף ג'ורדן פרמאר, "לא היינו בקצב כל הערב, הם פשוט היו מוכנים לכל מה שעשינו. נתקענו בחלק מהחלקים. פשוט לא קלענו מספיק נקודות. אני חושב שניצלנו את החסרונות שלהם בהתחלה. התמקדנו בזה, המשחק פשוט המשיך והתרחקנו מהנקודות שעבדנו עליהן. אנחנו צריכים לשבת על המשחק ולראות מה קרה. אנחנו ביחד. יהיו עליות ומורדות כל העונות.. אני מקווה שזה רק מכשול קטן שנתגבר עליו".

צפו בטבק מדבר לאחר ההפסד לירושלים >