אלון בקל ז
אלון בקל ז"ל במשחק של הפועל י-ם | צילום: ספורט 5

אלון בקל, אחד הנרצחים בפיגוע הירי היום (שישי) בתל אביב, היה אוהד של הפועל ירושלים. "משפחת הפועל ירושלים מרכינה ראש לזכרו של אלון בקל, אוהד הקבוצה, שנרצח היום בפיגוע בתל אביב. יהי זכרו ברוך", נכתב בהודעה שהוציא המועדון לאחר שנודע על מותו.

לאחר הזכייה של הקבוצה באליפות ההיסטורית, אלון ז"ל הגיע לתכנית הבוקר של ערוץ 10 וסיפר על הרגע לו חיכה במשך כל כך הרבה זמן. "אני אוהד ירושלים מיום היוולדי. מקפיד לנסוע לכל המשחקים, חוץ, בית, עושה מה שצריך כדי לדחוף את הקבוצה. האליפות הייתה גולת הכותרת אחרי שנים של מרורים", אמר.

משפחת הפועל ״בנק יהב״ ירושלים מרכינה ראש לזכרו של אלון בקל, אוהד הקבוצה, שנרצח היום בפיגוע בתל אביב. יהי זכרו ברוך.

Posted by Hapoel Jerusalem Basketball Club on Friday, January 1, 2016

"הדבר הכי חשוב במועדון הוא המשפחתיות", סיפר אלון, "היה אפשר לראות את זה לפני הנפת צלחת האליפות, כשהתפנו למחיאות כפיים לאוהדים שנהרגו בפעולות צבאיות. יש משפט שעדי גורדון האגדי אמר 'יש בנו אהבה והיא תנצח', כשזכינו באליפות, האהבה ניצחה".

דוד, אביו של אלון, התייחס למשמעות הגדולה שתפס המועדון הירושלמי אצל בנו. "אנחנו אוהדים של הפועל ירושלים", סיפר האב, "הוא אמר לי:' יאללה, אבא, בוא תאסוף אותי וניסע ביחד למשחק נגד מכבי תל אביב ביום ראשון. נלך לשמוח ולחגוג'. הוא היה פורח, ילד שמח, שנותן אור לכל מי שסביבו".

עצוב לפתוח את היום הראשון של שנת 2016 כך, ליבי יוצא אל משפחות ההרוגים והפצועים. שלא נדע עוד צער....תשמרו על עצמכם.

Posted by Omri Casspi on Friday, January 1, 2016