פירגן לאיש אחד. גודס
פירגן לאיש אחד. גודס | צילום: ספורט 5

אחד השבועות הגדושים בתולדות מכבי ת"א המשיך הערב (שבת) ואחרי דרמה אדירה - גיא גודס יכול לסמן 2 מ-2. הצהובים ניצחו ביום חמישי את פנאתינייקוס, גברו בשיניים על בני הרצליה וביום שני, מחכה להם מפגש מול אשדוד ובחמישי קרב נגד הכוכב האדום ביורוליג. 4 משחקים תוך שבוע. NBA סטייל.

כבר הערב ראו את העייפות - הצהובים פיגרו בפער דו ספרתי, חזרו לעניינים ונזקקו לסל ניצחון של ג'ייק כהן בדרך ל-91:93. מדובר היה בניצחון 14 רצוף בליגה כשמעל כולם מככב, מי אם לא דווין סמית'. הברומטר של הצהובים מגיע כל פעם לעבודה והפעם קלע 34! נקודות. שיא קריירה.

''אין הרבה מה לסכם'', אמר גיא גודס בסיום. ''צריך לתת קרדיט להרצליה שעשו את המהפך ברבע השני ונשארו בתמונה. אנחנו חזרנו למשחק עם הרבה אופי גם. לפני המשחק דיברתי עם דווין ואמרתי לו שאני צריך אותו למשחק הספיציפי הזה כי אין לי שום שחקן בעמדה הזו, אולי ביום שני נוריד לו''.

''כמה שחקנים התעלו בדקות האחרונות'', סיכם המאמן. ''הכי חשוב שלקחנו ניצחון ונמשיך קדימה. דווין הוא מנהיג מאוד שקט, לא עושה רוח וצלצולים, הוא בא לעבוד, מדרבן את החבר'ה. היו רגעים בטיים אאוט ברבע הרביעי שהוא דירבן את כל השחקנים שהיו עם פנים לבנות. הוא שילוב של מייק מיצ'ל ואנתוני פארקר".

''המשחק מול פאו לקח מאיתנו הרבה אנרגיות'', הודה כוכב הערב דווין סמית', ''בגלל זה היה קשה לנו היום, אבל חשוב שניצחנו, לא משנה איך עשינו את זה. אני יחסית ותיק במכבי ויוצא לי לעשות יותר דברים מאשר בעבר".

"היינו מאוד קרובים", אמר מיקי גורקה, ''הוצאנו את הכדור למי שרצינו, הסנטימטר הוא זה שקובע את ההבדל בין ניצחון להפסד. אנחנו קבוצה שרצה, שיחקנו מאוד יפה היום. הביצוע של דברים מסויימים בסוף משפיעים ולצערי מכבי באה בפוזשן האחרון וניצחה אותנו''.

''זו מכבי, יש לה ניסיון במשחקים צמודים ואנחנו עוד לומדים'', סיכם המאמן המפסיד. ''יהיה מאוד חשוב שלא נוריד את הראש''.