האדומים דרסו את הכתומים בדרייב אין (מנהלת הליגה)
האדומים דרסו את הכתומים בדרייב אין (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

אחרי שני הפסדים רצופים, . זילברשטיין וחניכיו רושמים הפסד שישי ברציפות וביום שני הבא הם יארחו את גלבוע/גליל וינסו להימנע מההפסד ה-7.

מהלך המשחק:
עודד קטש פתח עם יינסי גייטס, דוראנד סקוט, מתן נאור, רביב לימונד ולארי אובנון. מנגד, נדב זילברשטיין, שייאלץ להסתדר ללא פרסטון נואלס הפצוע, עלה עם לאמיין וילסון, רובי בוסטיין, גיל אמיתי, קרייג סמית' ומיטשל וואט.

אחרי שבע דקות ושלושים שניות צמודות במיוחד, האדומים פתחו מבערים ויצאו בריצת 0:11 על נס ציונה. 5 חטיפות של מתן נאור ברבע הראשון הובילו את הריצה, אך התאוששות של הרגע האחרון בצד הכתום קיצץ את הפער, ולאחר 10 דקות של כדורסל לוח התוצאות הראה: 18:26 להפועל ת"א.

כמו פתיחת הרבע הראשון, גם הרבע השני נפתח צמוד. האדומים לא התקשו מול ההגנה הרכה של נס ציונה שמיעטה בלבצע עבירות, ו-5 דקות לסיום המחצית הראשונה לוח התוצאות הראה 31:40 להפועל ת"א. נס ציונה המשיכה עם תצוגת ההגנה הזוועתית, ובשלוש הדקות האחרונות של הרבע האדומים יצאו בריצת 0:10. מנגד, החניכים של זילברשטיין פשוט איבדו את העשתונות וגם לא מעט כדורים (10 איבודים במחצית הראשונה) כשהשיא היה שני איבודים ב-7 השניות האחרונות של המחצית. האדומים ירדו מחוייכים להפסקה כשהם מוליכים 35:56 על נס ציונה.

הכתומים פתחו את הרבע ה-3 עם אופטימיות זהירה כשמיטשל וואט קלע 2 נקודות, אבל שני דאנקים רצופים של יינסי גייטס ציננו את ההתלהבות של נס ציונה. הסטטוס קוו נשמר במהלך הרבע השלישי, ובסיומו האדומים ירדו שוב ביתרון של 21 נקודות: 52:73.

האורחים רק קיוו שהמשחק הנוראי הזה שלהם ייגמר, אבל זה לא מנע מהאדומים להמשיך ולהגדיל את הפער ובסיום הפועל ת"א רושמת ניצחון גדול, 67:98 על נס ציונה.