הפספוס של הרצליה. בלייזר (יוסי לזרוף)
הפספוס של הרצליה. בלייזר (יוסי לזרוף) | צילום: ספורט 5

הצטרפה אמש (שבת) לרשימה של קבוצות שנכנעו העונה במאני טיים למכבי תל אביב. הרצליה כבר הוליכה ב-12 הפרש מול הצהובים ברבע האחרון, אבל לבסוף נכנעה 93:91 אחרי סל ניצחון של ג'ייק כהן, שתי שניות לסיום. טעם האכזבה היה מר במיוחד באולם היובל. 20 נקודות של ג'וליאן רייט, 19 של ג'ספר ג'ונסון ו-18 של יובל נעימי לא עזרו למיקי גורקה.

"הפסקנו להוציא את הדברים לפועל בדקות האחרונות", אמר עוז בלייזר, שקלע 10 נקודות, "הפסקנו לעשות את כל מה שעבד לנו במהלך המשחק. שיחקנו רק כדי לשמור על ההפרש במקום להמשיך לשחק. זו הייתה הבעיה שלנו. מכבי זו מכבי, אי אפשר להיות שאננים נגדה". על התחושות בסיום: "החבר'ה מאוכזבים, אבל זה רק עוד משחק. המשחק הבא מול אשדוד חשוב עוד יותר".

בלייזר גם החמיא לאחד השחקנים הטובים כיום באירופה, דווין סמית', שלהט עם 34 נקודות: "הוא שחקן מצוין, ורסטילי שמאוד קשה לעצור. סמית' סחב את מכבי בדקות האחרונות עם פעולות גדולות". למרות ההפסד למכבי, בהרצליה יש תחושה של אופטימיות מאז שמיקי גורקה מונה למאמן ראשי (מאזן 1:2): "אנחנו מתחילים להתרגל יותר ויותר לג'וליאן רייט ודרון וושינגטון. אנחנו עובדים טוב יותר ביחד. ממשיכים להתחבר ומשתפרים מרגע לרגע".