נאור. נכנס לזון הגנתי (אלן שיבר)
נאור. נכנס לזון הגנתי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל ת"א חזרה אמש (ראשון) לנצח אחרי שני הפסדים עם 67:98 משכנע על נס ציונה שהעלה אותה זמנית למקום השלישי בטבלה, מעל הפועל חולון. האדומים קיבלו תרומה משמעותית מיינסי גייטס, שסיים עם 20 נקודות ו-9 ריבאונדים וגם משחק הגנה יוצא דופן ממתן נאור, שחטף 7 כדורים בנוסף לחמש הנקודות שלו. 

"אני חושב שבאנו טוב", אמר נאור על הניצחון ה-12 העונה של האדומים, רגע לפני הסיבוב השלישי, "גם במשחק בראשון לציון התחלנו טוב וקרה משהו באמצע, הפעם שמרנו על אגרסיביות לכל אורך המשחק. היינו צריכים את זה, זה היה משחק מאוד חשוב  מבחינת הטבלה, זהו, נגמר. חולון בחוץ זה מאוד קריטי מבחינת דירוג והסיבוב השלישי. במשחק הקודם הם באו וקפצו עלינו ושיחקו אגרסיבי, מקווה שנזכור את זה ונבוא אגרסיביים".

על הנתון יוצא הדופן שרשם הוסיף הפורוורד: "לא ידעתי כמה חטיפות יש לי. לא חשבתי לשבור שיא, זה לא מעניין, כשאתה חוטף יותר ממה שאתה קולע בדרך כלל זה לא טוב. אני בסדר עם זה. יש מצבים שיש זון התקפי ויש מצבים מבחינתי שאני נכנס לזון הגנתי, כשאני רואה דברים שקורים לאט יותר מאיך שהם קורים. שמח שזה הצליח ושיצאו מזה דברים טובים. עשינו סלים קלים מהחטיפות האלה וזה נתן לנו פוש".


בנס ציונה מלקקים את הפצעים לאחר ההפסד שהרחיק אותם עוד יותר מארבע הראשונות ונתן להם מאזן שלילי (11 הפסדים ו-10 ניצחונות), למרות שיש לציין שהם שיחקו שוב ללא פרסטון נואלס וטל דן הפצועים. בקבוצה מחפשים להתחזק לקראת הסיבוב השלישי וינסו לאתר גארד יוצר לצד מאיר טפירו, גיל אמיתי ורובי בוסטיין.