אייר ליונס (צילום: ספורט 5)
אייר ליונס | צילום: ספורט 5

ניחוח של אמריקה בישראל. חגיגת האולסטאר הישראלי סיפקה לנו שתי תחרויות אישיות מוצלחות. בתחרות ההטבעות היה זה מארק ליונס שסיפק שואו ענק וזכה בגמר (אחרי שמילא את מקומו של שנפצע וסובל משבר באצבע). בתחרות השלשות, אחרי פתיחה מגומגמת, זאק רוזן התחמם וסיים עם 19 נקודות בגמר, לעומת 14 בלבד של יריבו חנן קולמן והשלים זכייה שנייה ברציפות בתחרות. רוזן אמר בקצרה לאחר הזכייה: "התרגשתי קצת בהתחלה, אבל אני שמח שזכיתי. אני מקווה להיות בריא ולהמשיך להתחרות".

Get Adobe Flash player

דאנק של ליונס מהיציע
בתחרות ההטבעות השתתפו נתנאל ארצי בן ה-18 (מכבי חיפה) , איוון אסקה ( (הפועל חולון) המקומי איכזב את האוהדים המקומיים כשקלע 8 בלבד והפסיד מול חנן קולמן (מכבי חיפה) שסיים עם 19 ועלה גם הוא.  רוברט רותבארט (עירוני נהריה), שעלה לקלוע לבד, סיים עם 14.

אחד מההיילייטס של הערב, השתתפותו של עודד קטש, מגדולי השחקנים של הכדורסל הישראלי ומאמן הפועל ת"א בהווה, בתחרות נמנע כשברגע האחרון הוא ביטל את השתתפתו בשל פציעה. החליף אותו רותבארט. 

עוד לפני שהתחילו התחרויות, העניקו המארגנים כדור זהב לנשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס, שכיבד את האירוע בנוכחותו. לפניו חנך את האולם ראש עיריית חולון, מוטי ששון, יחד עם יו"ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, מנכ"ל הטוטו איציק לארי ומנכ"ל מפעל הפיס, אלוף במיל' עוזי דיין.