האוהדים האדומים. להרים ידים וזהו? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
האוהדים האדומים. להרים ידים וזהו? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
הדרבי הזה, תוצאתו ידועה מראש (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
הדרבי הזה, תוצאתו ידועה מראש (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אם אני רמי כהן יו"ר באופן עיוור ומוכנים לעשות הכל כדי לפגוע בה.

אם היו שואלים אותי הייתי מצביע על האפשרות השניה, כאשר ברור לי לצערי שלא ירחק היום ורק האפשרות השלישית תהיה רלבנטית. אני יודע שיגידו שזה ילדותי (דבר שבגילי המופלג זה סוג של מחמאה), ושוב פעם אנחנו מתאהבים בעמדת המקופחים, וכמה הקהל שלנו מגעיל.

אבל אני יודע את האמת, ואף משקיף שהצליח לטענתו לספור בהרף עין 1,000 אוהדים ששרים את השיר, ששומע את השיר הזה לזמן קצר, שיודע שזה הולך ונעלם, שיודע שאין דרך שההנהלה יכולה להפסיק את זה אלא בדרך של דיאלוג ושזה לוקח זמן, ובעיקר שיודע שזה קיים בעוד מספר קבוצות ושכנגד אף אחת מהן לא הופעלו עונשים כאלו, לא יגרום לי להמשיך ולשחק את המשחק המכור הזה. המשחק בו איגוד שנשלט על ידי אנשים שונאי הפועל, שכל אדום גורם להם לפריחה, ימשיכו ויפגעו בקבוצה תוך גלגול עיניים צדקני וציקצוקי לשון. אני חושב שלפעמים צריך גם לדעת באיזה משחק לא להשתתף.

כל זמן שאנחנו ממשיכים ומקבלים עלינו את העונשים המופרכים האלו בגין קריאות שחמורות מהן נשמעות כל יום במגרשי הספורט ללא כל תגובה, אנחנו ממשיכים לתת לאיגוד כוח שלא מגיע לו. הגיע הזמן לומר עד כאן! מפה והלאה אני לא במשחק הזה. אני יודע שיכול להיות שזה יהיה הסוף של הקבוצה הנפלאה הזו שקמה בזכות אמונה ואהבה של כל כך הרבה אנשים, אבל לפעמים עדיף למות זקוף מאשר לחיות כשק החבטות של החבורה שיושבת בשדרות יהודית.