מי לא מצא את עצמו, במהלך יום עבודה עצל או סתם ברגעים מתים בפייסבוק, נשען אחורה בייאוש וחושב לעצמו: האח, אילו רק הייתי יכול להכניס קצת טבע לאווירה הטכנולוגית הקודרת הזאת?

ובכן, סביר להניח שאף אחד. אבל מישהו בכל זאת החליט לפתח מוצר מטופש שיענה על הצורך הזה. רק תסתכלו על הגדג'ט הזה ותגידו שלא מתחשק לכם לבעוט ביצרן.

גאדג'טים לל"ג בעומר
יש כאלה שעבורם תחתונים הם פריט לבוש, לאחרים זה סתם עוד גדג'ט | יח``צ:
מקל, רבותיי, מקל בצורת ענף שמתחבר ליו.אס.בי. – כי מה שתמיד רציתם זה מקל בלפטופ. למה? מה הם חשבו לעצמם? עד מתי יצוצו צעצועים טכנולוגיים מיותרים עד כאב וגרוע מכך – מביכים בכיעורם? אבל אל תתיאשו: ל"ג בעומר היום. זה הזמן להשליך למדורה את כל הגדג'טים המטומטמים שנמכרים ברשת. רוצים עוד? אנחנו רק התחלנו.

מכשיר נגד שיחות

לגברים יש יכולת מופלאה לאחסן בכיס כל מה שהם צריכים: ארנק, אייפוד, מכשיר סלולרי פרטי ואחד של העבודה. זה נחמד מאוד אבל הופך את אזור חלציהם למוקד קרינה. במקרה הזה קיימות שלוש אפשרויות – לחיות עם הידיעה שאתם מטגנים את אשכיכם, להתחיל ללכת עם תיק או לרכוש את זוג התחתונים האלה. המוצר, שפותח בידי החברה השוויצירית Slipways, יודע לנטרל קרינה סולולרית מזיקה באמצעות סיבי כסף שארוגים בתחתונים. אם תרצו להיווכח בפלא הכניסו את הנייד לכיס ונסו לקבל שיחה - לטענת החברה, היא פשוט לא תצליח להתחבר. אז הטלפון בכיס שלי לא יכול לקבל שיחות? למה אתם חושבים שהטלפון נמצא בכיס שלי הי, זה לא רק נשמע אדיוטי, זה באמת אידיוטי!

אפילפסיה בגיל 12

 הנה צעצוע אינפנטילי שהסיבה היחידה לרכוש אותו היא שלא הצלחתם למצוא מתנת בת מצווה בזמן. האי-בודי הוא מלאך קטן שמתממשק דרך יו.אס.בי לחשבון המסנג'ר הפרטי שלכם. בכל פעם שתתחברו לתוכנה היצור המוזר ינפנף בכנפיו, יהבהב כשתקבלו הודעה, ואם שלחו לכם אייקון בצורת לב – הוא יגיב בהתקף אפילפסיה חינני: גופו יסתובב, לב קטן בחזהו יידלק, וההבהובים יהפכו היסטריים. תמורת דולר בלבד.

יופי של טלפון, חבל שאי אפשר לעשות איתו שיחות

 עוד מכשיר שמקומו במדורה הוא מוטורולה Q. במסגרת ניסיונותיה של פלאפון לשנות את תדמית המכשירים שלה, השיקה החברה בשנה שעברה דגם יומרני ללקוחותיה העסקיים. כל מי שציפה לגלות את הסמרטפון של חייו מצא את עצמו עם סלולרי שזולל בטרייה תוך יום, מקלדת לא נוחה, באגים מעצבנים בתוכנת העברית וקשיי התמודדות עם עומס סמסים. בעצם, למה להחמיא? שלוש הודעות הספיקו כדי שדעתו של המכשיר תיטרף עליו. לאש!

ילד בועה

מטורולה Q לפחות היה נאה למראית עין ויופי מעורר לעיתים מידת סלחנות בענייני גדג'טים בלתי שימושיים. זאת בדיוק הסיבה שקסדת בועה הפנוראמית של Toshiba צריכה להישרף ללא רחמים. מה לעזאזל עבר לאנשים האלה בראש כשהם המציאו את הזוועה המגושמת הזאת? להבנתי, היה פה ניסיון לאפשר לגיימר חווית צפייה של 360 מעלות במסך, מה שמעורר תהיות לגבי גמישות הצוואר האנושי ולא מצדיק בשום צורה את המפלצת שהם יצרו. אתם יודעים לאן זה שייך. לאש, זה לאן!

בודדים בספארי

ונסיים עם גדג'ט שמי שרוכש אותו דינו בידוד חברתי. דמיינו לכם כובע קש, סוגיה אופנתית שנויה במחלוקת בפני עצמה, עם מאוורר קטן מקדימה. עכשיו קחו את התמונה שיש לכם בראש, ותוסיפו לה מוקד קליטה סולרית בקודקוד. סקסי, הא? אתם לא צריכים להתאמץ, הנה לינק. לפניכם פתרון טכנולוגי מושלם לימי השמש החמים: מחבוש לצינון הפדחת אשר מופעל באמצעות אנרגית השמש ביום, וזוג בטריות בלילה. כן, הם באמת חשבו שתצאו עם זה בערב. לשרוף, ויפה גדג'ט אחד קודם.