בדרך כלל עם יציאת סרט חדש לקרנים מגיעה גם פרמיירה חגיגית, אבל בהשקת הסרט "7 ברכות" החליטו לקחת את החגיגות צעד קדימה עם טקס חינה צבעוני ושמח. ריימונד אמסלם, השחקנית הראשית בסרט הרימה: "חגיגה מסיבה, עזבו אתכם פרמיירה, אנחנו רוצים לרקוד". אלינור סלע שגם תיקח חלק סיפרה: "אנחנו עושים טקס חינה כדי לתת ברכה לסרט הזה".

הסרט "7 ברכות" נחשב כרגע למועמד המוביל לסרט הטוב יותר של טקסי אופיר, עם 12 מועמדויות סך הכל. הסרט מספר על אמא ברוכת ילדים, אותה תשחק תיקי דיין, שמוסרת לאחותה העקרה את בתה מארי. 40 שנה מאוחר יותר,מארי חוזרת לפתוח את הפצעים הישנים.

הנושא הרגיש, שבעבר היה מאוד מקובל אך לא מדובר, נוגע בנקודות רגישות לאנשים רבים. אמסלם סיפרה: "התגובות הן לא נורמליות ומספרים שהם לא בכו מזה 20, 30 שנה ובאים ומבקשים חיבוק. אנחנו יושבות ככה כמו ממש בחתונה ומחבקות אנשים". תיקי דיין הוסיפה: "אני מבינה כשעושים את זה לאחות, מה מבדיל את זה מפונדקאות?"

אבל מה שהיה אז זה לא מה שקורה היום, וכששאלנו את אורחי הפרמיירה: האם היום מוכנים לפעול כפי שהאמא עשתה עם בתה מארי, קיבלנו תשובות חלוקות. יעל לבנטל אמרה שכן, ואף יותר מזה: "כן, גם בין חברות אני יכולה לדמיין משהו כזה, לא?". ללירית בלבן הייתה תשובה חד משמעית. "נראה לך?". נדב אבוקסיס לעומת זאת נשאר עם תחושות מעורבות. "זה עושה לי צמרמורת בכל הגוף, זה היה ידוע, נתנו אותה. את תמר נתנו לסולטנה, ופתאום אומרים להם לא, אתם לא אחים".