השקת סרט חדש היא תמיד אירוע מרגש, ובמקרה הזה הדבר נכון כפליים. "סוף טוב" בבימויים של שרון מימון וטל גרניט מבוסס על מחזה שכתבה ענת גוב ז"ל לפני כעשור ועסק בהתמודדותה עם מחלת הסרטן. כזכור, המחזאית והתסריטאית הלכה לעולמה בשנת 2012 לאחר מאבק במחלה. 

מי שהיה בן זוגה של ענת במשך 35 שנים, ענק התרבות גידי גוב, הגיע לפרימיירה עם בתו רונה ובת זוגתו יונית שטרן, וכולם התרגשו מהמעמד. "סוג של התפעמות, וואלה. לוקחים הצגה של ענת ועושים סרט", אמר גוב.

כמה היא כתבה את זה על עצמה?
"כל מה שהיא כתבה קשור לעצמה, לחייה. מאז שהיא התחילה לכתוב, תמיד היה איזשהו קשר לסרטן, מההצגה הראשונה ועד האחרונה".

אם היא הייתה פה היום, מה היא הייתה אומרת?
"היא הייתה מאוד נהנית אני חושב, זה מרגש ביותר".

סיבה נוספת להתרגש הוא השתתפותה של הכוכבת ההוליוודית אנדי מקדואל אשר התפרסמה בסרטים "לקום אתמול בבוקר" ו"הדסון הוק". ב"סוף טוב" משחקת מקדואל כוכבת הוליוודית מתבגרת שחולה בסרטן, ובמרפאה שבה היא מטופלת היא פוגשת שלוש נשים במצב דומה, ובניהן נרקמת חברות אמיצה.

הבמאים שיתפו בהתרגשות כשהרעיון שמקדואל תשחק בסרט הפך למציאות. "הייתה שיחת זום ראשונה, והתרגשנו בטירוף, שחקנית שאנחנו מעריצים מגיל צעיר", נזכרה מימון וגרניט הוסיף, "לא נעים להגיד אבל גדלנו על הסרטים שלה. הערצנו אותה ופתאום אנחנו מדברים ונפגשים איתה". 

איך מביימים, לא רועדות קצת הברכיים?
גרניט: "רועדות, רועדות ומתגברים, אין ברירה".

גם השחקן אוהד קנולר הצטרף לשבחים לכוכבת: "היא נהדרת, הייתי מאוהב בה כשהייתי ילד, כמו כל בני גילי בערך". עוד התייחס לתפקיד המנחם של פחמימות שתופסות חלק מרכזי בסרט. "כשהמצב מאוד גרוע אז פחמימות פותרות הכל, אבל כשהמצב לא כזה גרוע הן יוצרות בעיות חדשות".