כמעט 20 שנה חלפו מאז הלהיט הקולנועי "אביבה אהובתי", שם כיכבו זה לצד זו ששון גבאי ואסי לוי. ועכשיו, השניים סוגרים מעגל כשנפגשים שוב על המסך הגדול בסרטו החדש של שמי זרחין, "חמדה". במרכז הסרט, סיפור אהבה של ששי ואפי, שעובדים קשה מסביב לשעון כדי לכסות את החובות של הבן של ששי. השגרה שלהם משתנה כשנקלעים לחייהם שני צעירים שהופכים את חייהם.

"כשסיימנו לעשות את 'אביבה אהובתי', נשארתי עם תחושה כזו של מה שקרה בפריים המשותף. אני רוצה לראות אותו שוב", ציין במאי הסרט זרחין בנוגע למשמעות האיחוד של צמד השחקנים המוערכים בעבורו. גם מבחינת גבאי ולוי מדובר בהרגשה מוכרת וטובה. "ראיתי ושיחקתי איתה, רציתי להיות איתה עוד פעם", אמר השחקן ולוי הוסיפה, "זה כמו לרכוב על אופניים, הרגיש לחזור הביתה". 

ששון, בסרט אתה מתחבר לאפי, שאין לה ילדים, מזכיר קצת את המציאות שלך.
"כשפגשתי את אשתי דפנה, לי כבר היו שלושה ילדים ולה לא. מהבחינה הזו זה מזכיר, ולמזלי החיים שלי לא כמו התסריט".

המפגש של גבאי ולוי אינו סגירת המעגל היחידה, כשהכוכב מתאחד גם עם השחקן רועי אסף. "ששון שיחק את אבא שלי ב'מילים הטובות', ופה אני משחק את הבן שלו. יש לנו התאמה טובה", אמר אסף. לצד קאדר שחקנים שרגיל לככב בדרמות, הקומיקאית ליטל שוורץ לוקחת חלק גם היא.וגם בהשקה שמרה על הומור והתייחסה לתפקיד. "סוף כל סוף מישהו הבין את הפוטנציאל הדרמטי שלי והבין שאני לא רק פרצוף יפה", אמרה בחיוך.