סרטו החדש של הבמאי אבי נשר, "גן קופים" עטור כוכבים כמו תמיד ואף כולל עיתונאית אחת - רינה מצליח - שאליה לחלוטין כבר אפשר לפנות כשחקנית קולנוע. "רינה של היום היא שחקנית", אמר ערן זרחוביץ' בפרמיירה הנוצצת ורינה השלימה אותו: "זה היה חלום ילדות שלי להיות שחקנית, אני מקווה שיצליח לי".

לא סתם זרחוביץ' וחבריו לקאסט "ארץ נהדרת", שני כהן ויניב ביטון התייצבו באירוע הנוצץ. הם לוקחים חלק ביצירה המדוברת של השנה, לצד אדיר מילר. "היה כל הזמן מצחיק על הסט, עד שהגיע אבי ואיפס אותנו", סיפר מילר וביטון הוסיף: "זה אחד מהתחביבים שלו; ללהק את האנשים הכי מצחיקים ואז להגיד להם: 'לא לצחוק'".

נשר שממונה על "גן הקופים", קומדיה שנונה ומרגשת, המבוססת על סיפור אמיתי של סופר שהקריירה שלו נמצאת בדעיכה, סיפר כי הליהוק של כמה מהקומיקאים האהובים בישראל מעניק רובד נוסף ליצירה. "אלו ארבעה שחקנים נורא טובים שהם גם מאוד מצחיקים - ואז הסרט הוא גם מאוד מצחיק וגם מאוד מרגש".

איך נכנסת לדמות? נפגשת עם סופרים?
מילר: "אני מת להגיד לך שכן, אני שחקן טוטאלי. אבל כתבתי דבר אחד או שניים בחיי, אז התחברתי אליו בקלות".

איך שומרים על להיות רלוונטי בתחום?
מילר: "אסור לאבד את הרעב, אסור להתרגל להצלחה וצריך לקום כל בוקר למלחמה".

ביטון: "להקיף את עצמך בצעירים כל הזמן".

נראה שאחת השאלות שנשאלה בסרט היא האם אחת הדמויות היא שקרנית טובה - מה שהוביל את הכוכבים להעיד על יכולתם לשקר. אליאנה תדהר אמרה: "אני יכולה להיות שקרנית טובה", "ברור, שקרים זה חלק מהחיים", הוסיפה מצליח וג'וי ריגר הבהירה: "אני מספרת ישר הכל, תמיד, אני הראשונה שאומרת". "שנים הייתי בארון, זה מספיק שקר בשבילך?", סיכם ביטון.