אחרי עונה בלתי נשכחת של "פריפריה אימפריה" בהפקת יס, בה הכרנו לעומק את הנשים האייקוניות אוריה עזרן, אורטל בניסטי, נעמה מריומה ומשפחת מנשרוב, הסדרה תחזור לעונה שנייה כשהבנות יטוסו מהפריפריה למרוקו הגדולה. תפסנו את הבנות באירוע ההשקה החגיגי, כשהן נרגשות במיוחד. "זהו זה מתחיל זה קורה, זה סוף סוף יוצא", התרגשה אורטל בניסטי.

יוצרת הסדרה אורנה בן דור נתנה לנו תיאור קצר למה שמצפה בעונה החדשה: "היא מאוד מצחיקה, היא מאוד מרגשת, והיא מאוד הולכת לעומק. אבל לא להיבהל, היא עדיין תהיה הממתק של הקיץ". גם הבת הקטנה של סינדי ואלירן דזן סיפקה ספוילר קטן: "הפעם הרבה פרקים עלי, כי בעונה הקודמת היה רק פרק אחד בודד שהיה כל הפוקוס עלי".

אחד האירועים שהמשיכו מהעונה הקודמת, זאת ההחלטה של נעמה מריומה לצאת לדרך עצמאית, ובמהלך העונה הקרובה היא גם עוברת תהליך גירושים מבעלה. "עברתי חוויה מאוד מטלטלת ומאתגרת, החלטה לא פשוטה. שיתפתי בהחלטה את החברות שלי". אבל הקושי לא עצר אותה מלככב בתצוגות אופנה נועזות במיוחד: "הגשמתי חלום, אני אוהבת להיראות סקסית" היא סיפרה, ואורטל חיזקה: "וואי איזה פרק, חם לי רק לחשוב עליו. ויקטוריה סיקרט שיקשקה, גם אם אני חוזרת לבטן של אמא שלי זה לא קורה".

העונה החדשה תתרכז במסע שלהן למרוקו, בו הן ירימו תצוגת אופנה מיוחדת. קים עשור מנשרוב מספרת: "מרוקו מושלמת, זה שאנחנו גרוזינים לא אומר שאנחנו לא נגיע למרוקו ונטביע את החותם שלנו", ואורטל הוסיפה: "חזרתי לבית של אמא שלי של סבתא שלי, הלכתי לחפש את הקבר של סבא שלי".