בפרק הסיום של "הקול של ניקול", שוחחה ניקול ראידמן עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. ראידמן, שכזכור מקורבת לראש הממשלה ורעייתו, ליוותה את נתניהו במשך יום שלם ובסוף ערכה ראיון זוגי קצר עם השניים, במהלכו שאלה ראידמן כיצד יגיבו אם בניהם יבחרו להתחתן עם נשים ערביות.

"באופן טבעי הורים תמיד מעדיפים שילדיהם יתחתנו עם ילדים שהם קרובים להם, זו החלטה אישית לכל דבר", אמר נתניהו, "ברור שאני רוצה שהם יתחתנו עם יהודים, זה טבעי, אבל להגיד שמישהו יסולק? אין דבר כזה". אשת ראש הממשלה לעומת זאת, הייתה קצת יותר נחרצת בנושא: "אני חושבת שאנחנו נרצה שהילדים שלנו יתחתנו עם העם שלנו". 

ראש הממשלה נשאל אם היה שותה קפה עם ח"כ אחמד טיבי במידה וזה היה מזמין אותו אישית וענה: "שתיתי איתו הרבה פעמים קפה", אשת ראש הממשלה מצדה, חשפה פרט מפתיעה כשאמרה: "הוא שלח לי פרחים ביום ההולדת".

ומה היו עושים הזוג נתניהו אם הילדים שלהם ילכו לפוליטיקה? "לא, בשום פנים", ענתה שרה והוסיפה: "לשמחתי הרבה שניהם לא רוצים".

כנשאל ראש הממשלה על הציוצים של בנו יאיר נתניהו ענה: "אין לי מושג מה הוא עושה. בחלק מהדברים אנחנו מסכימים ובחלק מהדברים ממש לא".

לצד זאת, הצליחה ראידמן לפתור את התעלומה שמעניינת את כולנו – האם נתניהו צובע את שיערו? "איזו שאלה? יש לי שמפו כזה שאיתו אני צובע", ענה נתניהו וממש לא התבייש להיזכר גם בתקופה שבה מישהו שם קצת הגזים עם הצבע, "את זה עשה אחד הספרים. עשינו ניסיונות והשיער התחלף לירוק, חום וסגול. עכשיו השיער בסדר"._OBJ