אחרי מופעי הענק הפתוחים של הקיץ, מגיעים מופעי החורף האינטימיים, שמעניקים קרבה מיוחדת לאמן. אחד מהם היה אירוע ההתרמה עבור עמותת סיירת שיפוצים למען ניצולי שואה, בו הופיעו בין היתר רן דנקר, עילי בוטנר וילדי החוץ, הראל סקעת, עברי לידר ומירי מסיקה.

"זה עושה לי טוב לדעת שאנשים באים בגשם", אמר דנקר במהלך האירוע החשוב, "רצים פנימה ואומרים 'יאללה שתתחיל ההופעה – אני חייב לראות את זה'. ואז כולנו רוקדים ביחד באיזה רייב רטובים". "יש משהו יותר אינטימי, אתה מרגיש שאתה מארח בסלון", הוסיף סקעת.

"קר בחוץ וכולם בכל זאת יוצאים מהבית, ובאים לאירוע", אמר עברי לידר וסיפר על הקונספט המיוחד, "אנחנו בונים בית קפה על הבמה וכל הופעה מישהו מתארח לשתות קפה – יש שם קסם". נראה שגם מירי מסיקה מחזיקה בעמדות דומות לאלו של הקולגות שלה: "כל האנרגיה היא שונה, יותר של קונצרט, של אווירה של לבוא ולהקשיב". "הלוק משתנה, הפלטה שפעם הייתה בקיץ יותר צבעונית אבל פסטלית, עכשיו היא הופכת להיות טיפה יותר חורפית", הדגישה אדר גולד מ'עליי בוטנר וילדי החוץ'.

את זה שיש להם כישרון שירה פנומנלי אנחנו כבר יודעים, אבל מה לגבי יכולות השיפוץ שלהם? "אני חי בבית שבו אני קורא לאשתי אפילו לדפוק מסמר בקיר: 'נבל בואי שנייה אני צריך לתלות תמונה'", אמר מוקי ומיה דגן הוסיפה: "קדיחות וכאלה פחות, אבל לגמרי עושה כל דבר אחר".

ואז הגיעו שני קליין ובת חן סבג שהפגינו עוצמה נשית במיטבה. "שתינו קצת עובדות ידיים כאלה", אמרה קליין וסבג אישרה: "יש לי ארגז כלים, מקדחה ומברגה – יש לי הכל". "אני בטובה בשיפוצים, אני הנדי-וומן", הוסיפה גולד ואילו עילי בוטנר הודה באמת: "אני יודע לעשות עם פומפה". "אני לא יודע להכין חביתה, אתה רוצה שאני אשפץ עכשיו?", הוסיף עדן מאירי.

אלא שאז הגיע הווידוי שהותיר אותנו פעורי פה: "לא הרבה יודעים, אבל הייתי תקופה בחיי פועל בניין. אני עף על זה ומי שמזמין אותי – אני מיד מתייצב", סיפר סקעת ולידר הגיב: "בפעם הבאה שאני צריך שיפוץ, אני אתקשר להראל".