אחרי שני שוברי קופות וסדרה מצליחה בנטפליקס, גיא עמיר וחנן סביון חוזרים עם סרט קומדיה חדש ומטורף בשם "מזל חתולה". הקאסט כולל את רותם אבוהב, ליאור אשכנזי, מלי לוי, צחי הלוי ויוסי מרשק, ויוצר חיבור שמביא למסך סרט כיפי ומצחיק שאי אפשר להשתעמם ממנו.

כמקובל בקומדית טעויות, הסרט מגולל את הסתבכותם של שני טכנאי טלוויזיה, הנקלעים לזירת רצח ועושים את כל הטעויות האפשריות שהופכות אותם לחשודים העיקריים ולקורבנות ארגון פשע. "הם אמרו לי שהורגים אותי בסרט, יצא לי ישר הסבתא המרוקאית, אמרתי 'סמאללה מה אתם נורמלים?'" מספר השחקן והזמר קובי אפללו שיופיע בסרט בתפקיד הקורבן.

"את יוסי מרשק, רותם אבוהב וליאור אשכנזי פגשנו על סט "זרים מושלמים". היה המון יין על הסט, אמרנו להם: 'אנחנו עושים סרט, אתם באים?' והם אמרו כן" מספר גיא עמיר על הקאסט המעניין שמורכב מאנשי קומדיה מהמשובחים שידע המסך.

לכל אחד מאיתנו יש את הדוד או הדודה האלה שמאמינים בקללת המזל הרע."כשהכרתי את שמעון, אמא שלו הייתה מביאה תרנגול ושמה מתחת לכיסא אמרתי 'וואט דה פאק'", סיפרה מלי לוי. ליאור אשכנזי סיפר על אמונה תפלה קצת פחות מוזרה שיש לו: "אני אשאר עם התחתונים של אותו יום בו הייתה לי פרימיירה או הצגה טובה".