כשמוני ומיכאל מושונוב נפגשים עם קרן מור ומנשה נוי זה נראה כמו אירוע משפחתי, אבל מדובר בפרימיירה של סרטו החדש של אסף קוברובסקי, "חומוס פול טריילר". בקומדיית הפשע החדשה, עולה חדשה מצרפת נתקלת בסוחרי נשק, משפחות פשע ומגדלי פרחים, בדרכה לחופה עם בן זוגה ההייטקיסט.

"כיף נורא לעבוד יחד", סיפר מושונוב הבן. "בשבילי זה זמן איכות עם אבא. לפני כמה שנים אמרתי שאני רוצה לעבוד איתו וזה התגשם. יש פה אווירה משפחתית". השחקן מנשה נוי סיפר כי העבודה על הסרט הייתה כמו פגישת מחזור. "כל אחד עושה עם מישהו. קרן עם מוני, יניב ביטון איתי בתיאטרון. אתה פוגש את כולם", אמר. 

השחקן צחי גראד מגלם בסרט בחור הומו, את בן זוגו מגלם הקומיקאי יניב ביטון. "אני משחק גיי האמת, הייתי צריך לנשק אותו בפה", סיפר. "אני עוד הייתי זהיר", שיתף ביטון, "ברגע שהתחיל האקשן צחי נכנס לתפקיד, הוא זה שתפס אותי והדביק לי בוסה - בלי שזה היה בתסריט - ונתן לי נשיקה".

הפרימיירה לסרט "חומוס פול טריילר" (צילום: סרטי יונייטד קינג וקונטרא הפקות )
מי מגלם את בן זוגו של השחקן צחי גראד? | צילום: סרטי יונייטד קינג וקונטרא הפקות

ביטון סיפר כיצד התכונן לתפקיד, "התחביב של בן הזוג שלי זה משתלות. בסוף כל יום צילום חזרתי עם ארגזים הביתה. זאת הייתה הפעם הראשונה שהוא כל כך שמח שזאת העבודה שלי והיה גאה בי". לצורך התפקיד הוא היה צריך לחמצן את השיער, "הייתי צריך להסתובב עם זה מספר חודשים. כולם חשבו שזה משבר גיל הארבעים שלי, שאני מנסה לוק חדש. כל כך לא מתאים לאופי שלי הבלונד הצועק הזה".