הסיטואציה אליה נקלענו בעקבות הגעתו של נגיף הקורונה לישראל היא לא פשוטה בכלל. רבים מאיתנו נאלצים לא רק להסתגר בבתים, אלא גם להתרחק לגמרי מבני המשפחה המבוגרים יותר או אלה הנמצאים בקבוצות הסיכון השונות והידבקות עלולה להיות קטלנית עבורם.

בזמן שידור התכנית "ביחד איתכם" של ערוץ 24 החדש, עינת שרוף ישבה לראיון עם דורון מדלי והראל סקעת, וכראוי לתקופה, השלושה דיברו בין היתר גם על מגפת הקורונה והשלכותיה על הציבור, כשסקעת שאל את עינת: "אתם סבא וסבתא, איך אתם מתמודדים עם ההגבלות?", שרוף לא הצליחה להישאר אדישה.

"זה כל כך קשה, אני מהמכורות, אני רואה אותם כל יום ואני פשוט שרופה עליהם ברמות. אתה יודע, זה כל כך עצוב לי", סיפרה למדלי וסקעת ואז פשוט לא הצליחה להחזיק את הדמעות בפנים. "אפילו קשה לי כבר לראות סרטונים שלהם, אני יודעת שזה יעבור, אבל לפעמים אני שומעת כל כך הרבה בשורות רעות, ואני אומרת לעצמי 'אין מצב שאצליח לעמוד בזה'".

עינת שרוף בוכה בשידור
"אני לא בטוחה שאוכל לעמוד בזה", עינת שרוף בוכה בשידור | צילום: מתוך ערוץ 24 החדש

הראל ומדלי כל כך רצו לחבק את שרוף הבוכיה, אך עקב ההגבלות החדשות, גם זה לא התאפשר להם. נאחל לשרוף, למשפחתה ולכל עם ישראל שהתקופה הקרובה תיגמר בקרוב ושכולנו נוכל לחזור ולהתחבק אחד עם השניה.