ליהודה לוי הייתה שנה לא קלה מבחינה אישית אחרי הפרידה משלומית מלכה. אבל זה לא הפריע לו לכבוש עוד פסגה בקריירה, ולפני שהסדרה "ריקוד האש" בה הוא מככב עלתה למסך - הוא כבר זכה בפרס על תפקידו. "זה רגע מדהים, רגע כייפי", הוא משתף.

העלילה מתמקדת בסיפורו של בן האדמו"ר שנאלץ לתפוס את מקומו של אביו, אך מתקשה לקבל הכרה מהקהילה. לצידו של לוי יש רשימה מפוארת של שחקנים: נועה קולר, נאיה בינשטוק, נעמי לבוב, גלעד קלטר ומיה עברין – שזוהי הופעת הבכורה שלה.

"תפקיד ראשון שלה ואין דברים כאלה, היא הולכת לנפץ לאנשים את הלב ואת המסך", סיפר לוי על הקולגה שלו מיה, והיא מצידה מתקשה עדיין להאמין שהיא זכתה לקחת חלק בסדרה הזאת: "יש לי כזה מזל והיה להם את האומץ להמר עליי לתפקיד כזה בפעם הראשונה". 

הצצה להשקת הסדרה "ריקוד האש" (צילום: רוני דלמאי, ערוץ 24 החדש)
כוכבת עולה | צילום: רוני דלמאי, ערוץ 24 החדש

לצד ההתרגשות מהפרימיירה הנוצצת, לוי לא הצליח להתחמק משאלת הרווקות שמרחפת באוויר. "מנסים לשדך לי כל הזמן, אני עוד לגמרי לא פנוי. אני גם עובד כל כך קשה עכשיו שאין לי את הזמן והפניות לזה אבל באיזשהו שלב אני מאמין שמשהו יקרה בעזרה השם", הוא משתף בפתיחות, ומוסיף גם על הקשר עם האקסית שלומית: "מידי פעם אנחנו מתעדכנים אבל כל אחד כבר בעולם משלו וממשיך בחייו".