אחרי 4 שנות זוגיות, שתי הצעות נישואים וחתונה אחת נוצצת - הזוג לי בירן ואליאנה תדהר הגיע לקולנוע עם הקומדיה הרומנטית "הסיפור שלנו". שלא כמו במציאות - לי הוא סוכן אומנים חסר עכבות ואליאנה היא זמרת צעירה וחסרת ביטחון שכותבת למגירה. תפסנו את הפאוור קאפל בהשקת הסרט, ולצד ההתרגשות הגדולה גילינו גם כמה פרטים מסקרנים על מאחורי הקלעים.

לא הכל הולך כל כך חלק בסרט, כי לסיפור האהבה בין לי ואליאנה מצטרפת צלע שלישית - קים אור אזולאי שמגלמת גם היא זמרת צעירה. "הייתי במשולש אהבה בחיי, מביך קצת לומר - אבל הייתי", משתפת קים אור כשנשאלה אם הייתה בסיטואציה דומה גם במציאות. על העבודה המשותפת עם בירן אמרה: "הוא משרה כל כך הרבה ביטחון. הוא אמר לי 'קים, את יכולה לעשות את זה, קטן עלייך'". 

קים אור אזולאי בהשקת הסרט "הסיפור שלנו" (צילום: רוני דלמאי, ערוץ 24 החדש)
משולש אהבה | צילום: רוני דלמאי, ערוץ 24 החדש

בקאסט המרשים של הסרט אפשר למצוא גם את אוראל צברי, עדי חבשוש ועדן מאירי, וכמובן שהם התייחסו לסיפור האהבה האמיתי והממיס של בירן ותדהר. "הוא אוהב אותה ומעריץ אותה, היא אוהבת אותו ומעריצה אותו. חשבתי שיש כזה רק באגדות עד שראיתי אותם", שיתפה עדי חבשוש, ואוראל צברי הוסיף: "זה זוג כל כך מתוק, בלי צהוב ובלי 'איכס', הם הדוגמה".

אבל גם אצל הזוג המושלם לא הכל תמיד הולך חלק, ובירן שיתף שבתקופה כל כך לחוצה כמו זאת, הם חוו מעט משברים. "היו לנו עליות ומורדות כמו לכל זוג בתקוופות מאוד אינטנסיביות וכשאין לאן לברוח, אבל צלחנו את הכל", סיפר על העבודה המשותפת עם אשתו הטרייה.