מהרגע שהתחילה הלחימה, הקומיקאי והשחקן צביקה הדר התגייס כדי לעזור לחיילים בדרך יצירתית. הוא ניצל את הרישיון שלו על משאית, עלה על ההגה והעביר ציוד ומזון לכל מקום שנזקקו לו, כל זה בהתנדבות ותרומה אדירה. בימים אלו הוא מככב בסרט "לרוץ על החול", שמוקרן בבתי הקולנוע והוא החליט שאין דרך טובה יותר להנות מהסרט מאשר להביא אותו עד לחיילים, איך לא - בעזרת המשאית.

מסך ענק עם לד וסאונד מטורף הותקנו בתוך המשאית והדר נסע עד לבסיס תובלה, כדי לארגן לחיילים כמה שעות של ריענון. "אם החייל לא יכול לבוא לקונוע, הקולנוע יגיע לחייל. פעם שחקנים וקרקסים היו נודדים מעיר לעיר והיו עושים את ההופעות שלהם. באמנות כמו באמנות הכול נגמר במשאית", שיתף הדר.

יחד איתו הוא הביא את שני השחקנים הראשיים של הסרט, מייקל קאביה אהרוני ושון מונגוזה, שהגיעו להפתיע ולצפות יחד עם החיילים. "החיילים לא יכולים לבוא לראות את הסרט בקולנוע, יש פה אנשים שנמצאים במילואים כבר מאה יום. עשינו מזה ערב ועל האש", המשיך והסביר הקומיקאי.

"לרוץ על החול" הוא סרט קומדיה, שמספר את סיפורו של פליט אריתראי בשם אומארי שמיועד לגירוש מישראל ומוצא את עצמו בטעות כוכב כדורגל גדול, בעקבות השתלשלות אירועים מוזרה. הסרט שמוקרן בימים אלה בבתי הקולנוע חצה את רף מאה אלף הצפיות והיד עוד נטויה. "פתאום נהייתה לסרט שליחות אחרת של קירוב לבבות ואסקפיזם", סיכם הדר את האירוע.